επίδειξη των ελαφριών P3.91 υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου με την επιτροπή 50x100cm
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Οδηγημένος τύπος: | SMD1921 | Διάσταση γραφείου: | 50x100cm |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα γραφείου: | 64*128 εικονοκύτταρα | Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP65/IP54 |
| Γωνία εξέτασης (H/V): | 140°/140° | Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος |
| Επισημαίνω |
Επίδειξη των οδηγήσεων γεγονότων,οδήγησε μίσθωση εμφάνισης |
||
Περιγραφή προϊόντος
Ελαφριά υπαίθρια οδηγημένη ενοίκιο επίδειξη P3.91 με την επιτροπή 50x100cm
P3.91 υπαίθρια οδηγημένα ενοίκιο πλεονεκτήματα επίδειξης
- Υψηλός αναζωογονήστε το ποσοστό: >1500Hz, καμία γραμμή ανίχνευσης όταν φωτογραφίζεται.
- Υψηλό γκρίζο επίπεδο: 256 RGB κάθε ένας, χρώματα επίδειξης 16.7million, ζωηρή και τέλεια τηλεοπτική επίδραση.
- Υψηλή ανάλυση και υψηλή αναλογία αντίθεσης: καταστήστε την εικόνα λεπτότερη.
- Υψηλή φωτεινότητα: >6500nits, φωτεινότητα που ρυθμίζεται αυτόματα, σαφώς ορατά ακόμη και στο άμεσο φως του ήλιου.
- Ευρεία γωνία εξέτασης: και οι οριζόντιες και κάθετες γωνίες εξέτασης είναι 140°.
- Κύκλος ζωής: ≥100000hrs.
- Πιό μικρή κατανάλωση ισχύος: Η μέση κατανάλωση ισχύος είναι 200w/m ², ενέργεια - αποταμίευση και προστασία του περιβάλλοντος.
- Εξαιρετικά λεπτός και ελαφρύς: 13kg ανά βάρος γραφείου (640x640mm), κερδίζει πολύ δαπάνες μεταφορών και δαπάνες εγκαταστάσεων.
- Die-casting δομή αργιλίου ενοικίου: υψηλής αντοχής, ισχυρή ανθεκτικότητα, υψηλή ακρίβεια, μη εύκολη να παραμορφώσει.
- Άνευ ραφής να συνδέσει: σας δώστε μια καλύτερη οπτική εμπειρία.
- Γρήγορο σύστημα κλειδαριών, γρήγορες εγκατάσταση και διάλυση: ολοκληρώστε την εγκατάσταση και τη διάλυση σε μερικά δευτερόλεπτα.
ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΛΕΞΤΕ ΤΙΣ ΗΠΑ;
Ιδρυμένη το 2005, η Co. τεχνολογίας εικόνας Shenzhen Bako, ΕΠΕ είναι μια εθνική επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στην Ε&Α, την παραγωγή, τις πωλήσεις και τις λύσεις των οπτικοηλεκτρονικών προϊόντων των οδηγήσεων.
Η επιχείρηση έχει διάφορο πιό πρόσφατο εισαγόμενο εξοπλισμό παραγωγής, συμπεριλαμβανομένου του πιό πρόσφατου εισαγόμενου εξοπλισμού μεγάλων μπαλωμάτων, του συγκολλώντας εξοπλισμού κυμάτων, του πλέκοντας εξοπλισμού, του αυτόματου εξοπλισμού πλήρωσης κόλλας, του φούρνου χαντρών λαμπτήρων των οδηγήσεων, κ.λπ. Εξοπλισμός ανίχνευσης επίδειξης οδηγήσεων, συμπεριλαμβανομένου του εξοπλισμού ανίχνευσης φωτεινότητας επίδειξης των οδηγήσεων, υπαίθριος εξοπλισμός δοκιμής οθόνης των οδηγήσεων αδιάβροχος, φωτεινότητα επίδειξης των οδηγήσεων και εξοπλισμός διορθώσεων χρωματικότητας.
P3.91Outdoor οδηγημένη ενοίκιο επίδειξη Specs
| Bor-ι-3 | |
| Φυσική πίσσα | 3.91mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD 1921 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 65536 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W × Χ) (χιλ.) | 250 × 250/250×500 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 500 × 500 × 80 |
| 500 × 1000 × 80 | |
| ΚΑΜΙΑ ενότητα .of ανά επιτροπή (W × Χ) | 2 × 2 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W × Χ) | 64×64/64×128 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W × Χ) | 128×128/128×256 |
| Υλικό επιτροπής | Die-Casting αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 9/ 15 kg/panel |
| Γκρίζα κλίμακα | 14-16 μπιτ |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 75 /150 W/m ² |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 225 /550 W/m ² |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -30ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1.920 Hz |
| Φωτεινότητα | >5000 ψείρες |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Ανώτατη συσσώρευση | 10 月 20 日 |
| Ανώτατη ένωση | 10 月 20 日 |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 65/IP 54 |
| Μέθοδος ανίχνευσης | 1/16 ανίχνευση |






Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ελαφριά υπαίθρια οδηγημένη ενοίκιο επίδειξη P3.91 με την επιτροπή 50x100cm P3.91 υπαίθρια οδηγημένα ενοίκιο πλεονεκτήματα επίδειξης Υψηλός αναζωογονήστε το ποσοστό: >1500Hz, καμία γραμμή ανίχνευσης όταν φωτογραφίζεται. Υψηλό γκρίζο επίπεδο: 256 RGB κάθε ένας, χρώματα επίδειξης 16.7million, ζωηρή και ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.