P4.8 Die-casting επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου άνευ ραφής να συνδέσει υψηλής ανάλυσης δομών αργιλίου
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Διάσταση γραφείου: | 500x500mm/500x1000mm | Ψήφισμα γραφείου: | 128*128px/128*256px |
|---|---|---|---|
| βάρος γραφείων: | 8kg/14kg | Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP65/IP54 |
| Λάμψη: | >6500nits | Γωνία εξέτασης (H/V): | 140°/140° |
| Επισημαίνω |
υπαίθρια led οθόνη μίσθωση,Επίδειξη των οδηγήσεων γεγονότων |
||
Περιγραφή προϊόντος
P4.8 Die-casting επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου άνευ ραφής να συνδέσει υψηλής ανάλυσης δομών αργιλίου
Περιγραφή προϊόντων
- Υψηλός αναζωογονήστε το ποσοστό: >1500Hz, καμία γραμμή ανίχνευσης όταν φωτογραφίζεται.
- Υψηλό γκρίζο επίπεδο: 256 RGB κάθε ένας, χρώματα επίδειξης 16.7million, ζωηρή και τέλεια τηλεοπτική επίδραση.
- Υψηλή ανάλυση: Τα προφανέστερα χαρακτηριστικά γνωρίσματα της νέας γενιάς της επίδειξης των οδηγήσεων, σαφέστερη εικόνα.
- Υψηλή αναλογία αντίθεσης: καταστήστε την εικόνα λεπτότερη.
- Ευρεία γωνία εξέτασης: και οι οριζόντιες και κάθετες γωνίες εξέτασης είναι 140°
- Λειτουργώντας δείκτης θέσης διαθέσιμος.
- Προαιρετικός κυρτή διαμορφωμένη, κοίλη διαμορφωμένη και διαμορφωμένη κύμα οθόνες.
- Εξαιρετικά λεπτός και ελαφρύς: 8kg ανά βάρος γραφείου (500x500mm), 14kg ανά βάρος γραφείου (500x1000mm), κερδίζει πολύ δαπάνες μεταφορών και κόστη εργασίας.
- Die-casting δομή αργιλίου ενοικίου: βράχος στερεός, μη εύκολος να παραμορφώσει.
- Άνευ ραφής να συνδέσει: σας δώστε μια καλύτερη οπτική εμπειρία.
- Γρήγορο σύστημα κλειδαριών, εύκολη εγκατάσταση: η γρήγορη εγκατάσταση, ολοκληρώνει την εγκατάσταση σε μερικά δευτερόλεπτα.
- Υψηλή προστασία εισόδου: IP65/IP54 (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα), το IPXX-πρώτο Χ δείχνει το επίπεδο σκόνης, και το δεύτερο Χ δείχνει το αδιάβροχο επίπεδο. IP65 σημαίνει το προϊόν μπορεί εντελώς να αποτρέψει τη σκόνη από την είσοδο και μπορεί να πλυθεί με το νερό χωρίς οποιαδήποτε μέσα damage.IP54 το προϊόν μπορεί να αποτρέψει την επιβλαβή συσσώρευση σκόνης και τους υγρούς παφλασμούς από οποιαδήποτε κατεύθυνση στο εξωτερικό κοχύλι χωρίς ζημία.
- Υψηλή φωτεινότητα: >6500nits, φωτεινότητα που ρυθμίζεται αυτόματα, σαφώς ορατά ακόμη και στο άμεσο φως του ήλιου.
- Πιό μικρή κατανάλωση ισχύος: Η μέση κατανάλωση ισχύος είναι 420w/m ², ενέργεια - αποταμίευση και προστασία του περιβάλλοντος.
Εφαρμογή
Ευρέως χρησιμοποιημένος στα γεγονότα σκηνικών ενοικίου, τραγουδιού και χορού, τις διάφορες διασκέψεις, τις εκθέσεις, τα στάδια, τα θέατρα, τις αίθουσες συνεδριάσεων, τις αίθουσες διάλεξης, τις για πολλές χρήσεις αίθουσες, τις αίθουσες συνδιαλέξεων, τις αίθουσες ερμηνείας, dibars, τα νυχτερινά κέντρα διασκέδασης, τα discos ψυχαγωγίας υψηλών σημείων, κ.λπ.
FAQ
Q1. Θα μπορούσα να πάρω μια διαταγή δειγμάτων της οδηγημένης επίδειξης;
Α: Ναι, υποδοχή στη διαταγή δειγμάτων σας να ελέγξετε την ποιότητα.
Q2: Θα μπορούσαμε να τυπώσουμε το λογότυπό μας στα οδηγημένα προϊόντα επίδειξης;
Α: Φυσικά. Παρακαλώ κοινοποιήστε σε μας όλες τις λεπτομέρειες σύντομα πριν από την παραγωγή.
Q3: Προσφέρετε την εγγύηση για τα οδηγημένα προϊόντα επίδειξης;
Α: Ναι, προσφέρουμε την εξουσιοδότηση ενός έτους για τα προϊόντα μας.
Q4: Εάν για να παρέχει την τεχνική κατάρτιση (κατάρτιση εγκαταστάσεων και να χρησιμοποιήσει την κατάρτιση).
Α: Ναι, προσφέρουμε στην πλήρη υπηρεσία, συμπεριλαμβανομένου pre-sale, την πώληση, υπηρεσία μεταπωλήσεων, μπορείτε να είστε σίγουροι για να αγοράσετε.
Τεχνολογικές παράμετροι:
| Πρότυπο | Ora-4,8 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 4.8mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 43264 pixels/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD2727 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 500x500mm/500x1000mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 104*104px/104*208px |
| Βάρος γραφείου | 8kg/14kg |
| Υλικό γραφείου | αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65/IP54 |
| Φωτεινότητα | >6500nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/13 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 420w/m2 |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10%, 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | -20~50°C/-40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Κύκλος ζωής | ≥100000hrs |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |



Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P4.8 Die-casting επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου άνευ ραφής να συνδέσει υψηλής ανάλυσης δομών αργιλίου Περιγραφή προϊόντων Υψηλός αναζωογονήστε το ποσοστό: >1500Hz, καμία γραμμή ανίχνευσης όταν φωτογραφίζεται. Υψηλό γκρίζο επίπεδο: 256 RGB κάθε ένας, χρώματα επίδειξης 16.7million, ζωηρή κ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.