Η τηλεοπτική επίδειξη 1R1G1B SMD0909 των εσωτερικών UHD των οδηγήσεων οδηγήσεων τοίχων υψηλή αναζωογονεί το ποσοστό 1/30 ανίχνευση IP40/IP21
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 1.25mm | Πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 640000 εικονοστοιχεία / m2 |
|---|---|---|---|
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ ΤΥΠΟΣ: | SMD0909 | Διαμόρφωση οδηγήσεων: | 1R1G1B |
| Υλικό γραφείου: | Die-casting | Βάρος γραφείου: | 4,6 κιλά |
| Κύκλος ζωής: | ≥50000 ώρες | Αποτυχία εικονοκυττάρου: | <0> |
| Επισημαίνω |
Οδηγημένος HD τηλεοπτικός τοίχος,Επίδειξη των μορφωματικών οδηγήσεων |
||
Περιγραφή προϊόντος
Η τηλεοπτική επίδειξη 1R1G1B SMD0909 των εσωτερικών UHD των οδηγήσεων οδηγήσεων τοίχων υψηλή αναζωογονεί το ποσοστό 1/30 ανίχνευση IP40/IP21
Features&Advantages
1. Die-casting το γραφείο αργιλίου, με ισχυρό και τη υψηλή ακρίβεια, έτσι είναι εξαιρετικά ελαφρύ που μειώνουν το έξοδα εγκαταστάσεων και μεταφοράς.
2. Υψηλός αναζωογονήστε το ποσοστό εξασφαλίζει τις ζωηρές και σαφείς εικόνες με τη υψηλή ανάλυση. Η άριστη ομοιομορφία με μια καλή επίδραση επίδειξης, λύνει το πρόβλημα του μωσαϊκού καλά.
3. Η επιφάνεια είναι πολύ ομαλά, και ζωηρά βίντεο χωρίς τον κυματισμό και κενές, σαφείς εικόνες που αποκαθίστανται ακριβώς που φέρνοντας στο ακροατήριο μέγιστος οπτικός απολαμβάνει.
4. Το σχέδιο ενότητας το καθιστά κατάλληλο να συγκεντρώσει και επίσης εξασφαλίζει ότι τα γραφεία είναι ελκυστικά.
5. Με μια ευρεία γωνία εξέτασης της οριζόντιας και κάθετης γωνίας εξέτασης μέχρι 140°, που φέρνει σας περισσότερη προαιρετική περιοχή εξέτασης.
6. Μπορεί να παιχτεί με το βίντεο, λάμψη, ζωτικότητα, γραφική, κείμενο και ούτω καθεξής.
7. Προαιρετικός κυρτή διαμορφωμένη, κοίλη διαμορφωμένη και διαμορφωμένη κύμα οθόνες
8. CE, FCC, RoHS, γ-κρότωνας εγκεκριμένος
9,2 έτη εξουσιοδότησης, καλύτερη υπηρεσία μεταπωλήσεων
Τηλεοπτική προδιαγραφή 2-BHD-Tia.pdf τοίχων οδηγήσεων
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 1.25mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 640000px/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD0909 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 430*430mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 320*240px |
| Βάρος γραφείου | 4.6kg |
| Υλικό γραφείου | die-casting |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) |
IP40/IP21 |
| Φωτεινότητα | >800nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/30 ανίχνευση |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 220w/m2 |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | ≥ 1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
-20~50°C -40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | ≥50000 ώρες |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Εικόνες


FAQ
Πώς να επιλέξει μια οδηγημένη επίδειξη
1. Θέση-εσωτερικός, υπαίθριος ή ημι-υπαίθριος
Η θέση είναι οι περισσότεροι σοβαροί παράγοντες για την επιλογή της επίδειξης των σωστών οδηγήσεων. Ο διαφορετικός τύπος θέσης όπως η στέγη, οι μεγάλοι πίνακες διαφημίσεων και τα σκηνικά σκηνικά ή απαιτεί ότι η μπροστινή πρόσβαση για τη συντήρηση θα απαιτήσει τα διαφορετικά οδηγημένα γραφεία και τις ενότητες.
2. Μέγεθος, μορφή και πίσσα
Μέγεθος: Μόλις μετρήσετε το ύψος, το πλάτος και το βάθος του διαστήματος και της διαθεσιμότητας, κατόπιν θέλετε να σιγουρευτείτε ότι το επιλεγμένο μέγεθος των οδηγήσεων (και αριθμός γραφείων, ύψους, πλάτους & βάθους) μπορούν να προσαρμοστούν.
Μορφή: καθορίζει εάν η καμπύλη ή η στήλη ή οι επίπεδες οθόνες απαιτούνται.
Πίσσα: καθορίζει το περιεχόμενο της επίδειξης και τη σειρά της εξέτασης. Πρέπει να προβλέψετε πόσο μακριά οι θεατές σας είναι από την οθόνη επίδειξης.
3. Αντιμετωπίζοντας κατεύθυνση οδηγήσεων
Υπαίθριο LEDs που απασχολεί την ανατολή ή το άμεσο δυτικό φως του ήλιου θα απαιτήσει την υψηλότερη ελασματοποίηση από εκείνοι που αντιμετωπίζουν το Βορρά ή το νότο. Οι μεγαλύτεροι υπαίθριοι πίνακες διαφημίσεων και οι διαμορφώσεις πρέπει να εξοπλιστούν με τους αυτόματους ελαφριούς αισθητήρες για να ρυθμίσουν αυτόματα τη φωτεινότητα σε αντίδραση στις καλύψεις φωτός του ήλιου και σύννεφων.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Η τηλεοπτική επίδειξη 1R1G1B SMD0909 των εσωτερικών UHD των οδηγήσεων οδηγήσεων τοίχων υψηλή αναζωογονεί το ποσοστό 1/30 ανίχνευση IP40/IP21 Features&Advantages 1. Die-casting το γραφείο αργιλίου, με ισχυρό και τη υψηλή ακρίβεια, έτσι είναι εξαιρετικά ελαφρύ που μειώνουν το έξοδα εγκαταστάσεων και μ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.