2048x768mm P16 οδήγησαν την επιτροπή, φορητή οδηγημένη επίδειξη με την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Meanwell
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 16mm | Ολοκληρωμένο κύκλωμα οδηγών: | MBI5153 |
|---|---|---|---|
| Φωτεινότητα: | 7500nits | Αναζωογονήστε το ποσοστό: | 1920HZ |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Γ-ενέργεια | Υλικό γραφείου: | Σίδηρος |
| Επισημαίνω |
οδηγημένη περίμετρος επίδειξη σταδίων,σκηνική οδηγημένη υπόβαθρο οθόνη |
||
Περιγραφή προϊόντος
Η φορητή οθόνη αθλητικής οδηγημένη περίμετρος επίδειξης P16 οδήγησε την επιτροπή υψηλή αναζωογονεί το ποσοστό
Οδηγημένα περίμετρος χαρακτηριστικά γνωρίσματα και πλεονεκτήματα επίδειξης
1. Υψηλή αντίθεση: 4000: 1, το οποίο είναι πολύ ένα υψηλού επιπέδου για να εξασφαλίσει μια ζωηρή εικόνα του συστήματος οθόνης επίδειξης των οδηγήσεών μας…
2. Τσιπ των πρώτης τάξεως οδηγήσεων: Παρεχόμενος από COTCO/CREE/AXT/SILAN/TAI τους λαμπτήρες των WAN οδηγήσεων για να εξασφαλίσει το μακροχρόνιο ανελκυστήρας-χρόνο και την υψηλή φωτεινότητα του συστήματος οθόνης επίδειξης των οδηγήσεών μας
3. Η σαφής ζωηρή ποιότητα εικόνας ακόμη και σε άμεσο, πλήρης-στο φως του ήλιου που εξασφαλίζει εσείς προσελκύει περισσότερο ακροατήριο για να πάρει κοντό ROI της επένδυσης της οθόνης επίδειξης των οδηγήσεών σας.
4. Μακροπρόθεσμη φωτεινότητα: ικανότητα φωτεινότητας 9000 ψειρών (για το υπαίθριο πλήρες χρώμα) (2000 φωτεινότητα ψειρών για το εσωτερικό πλήρες χρώμα) σε όλη τη διάρκεια ζωής προϊόντων της οθόνης επίδειξης των οδηγήσεων.
5. Εύκολη εγκατάσταση & χρησιμοποίηση: Εύκολη & απλή διεπαφή εγκαταστάσεων και φιλικό προς το χρήστη λογισμικό για να εξασφαλίσει τη φιλική προς το χρήστη διεπαφή του συστήματος οθόνης επίδειξης των οδηγήσεων
6. Κατάλληλη συντήρηση: Μπροστινό και πίσω μέρος η πρόσβαση γραφείων κάνει τις εργασίες συντήρησης το πολύ κατάλληλο και χαμηλότερο κόστος για να σας βοηθήσει να συγκεντρώσετε τον περισσότερους χρόνο και ενέργεια στην κύρια επιχείρηση προώθησης μάρκετίνγκ σας.
Εικόνες του γραφείου
Γιατί επιλέξτε BAKOVISION;
1. περισσότερο από 12 έτη εμπειρίας στην οδηγημένη βιομηχανία επίδειξης, έχουμε τους περισσότερους ταλαντούχους μηχανικούς για να σχεδιάσουμε τα καλύτερα προϊόντα για τους πελάτες μας
2. «Ο πελάτης πρώτα» είναι η πεποίθησή μας. Υποσχόμαστε να προσφέρουμε τα καλύτερα προϊόντα με την καλή υπηρεσία για τους πελάτες μας
3. Η ανταγωνιστικότερη τιμή κάνει τις οδηγημένες επιδείξεις μας είναι afordable
4. Οι ακριβείς διαδικασίες επεξεργασίας κάνουν το τέλειο προϊόν. Κάθε διαδικασία παραγωγής, έχουμε QC για να ελέγξουμε την ποιότητα
5. Κανονικά 2 έτη εξουσιοδότησης, ακόμη και μπορούμε να προσφέρουμε 3 έτη εξουσιοδότησης εάν οι πελάτες μας χρειάζονται
6. Για τους βασικούς συνέταιρους, μπορούμε να προσφέρουμε την οικονομική πίστωση
7. Μηχανές κορυφαίας ποιότητας για να κάνει τα προϊόντα κορυφαίας ποιότητας
Κύριο προϊόν:
Υπαίθρια οδηγημένη ενοίκιο επίδειξη
Εσωτερική οδηγημένη ενοίκιο επίδειξη
Υπαίθρια σταθερή οδηγημένη επίδειξη
Εσωτερική σταθερή οδηγημένη επίδειξη
Σκηνική οδηγημένη ενοίκιο επίδειξη
HD οδηγημένη επίδειξη
Οδηγημένη πίνακας διαφημίσεων επίδειξη
Διαφανείς οδηγημένες οθόνες
Εύκαμπτη οδηγημένη επίδειξη
Μπροστινή προσανατολισμένη προς τις υπηρεσίες επίδειξη
Οδηγημένη επίδειξη κουρτινών
Κινητή οδηγημένη οθόνη
Αθλητισμός οδηγημένο περίμετρος Displa
Οδηγημένη ταξί επίδειξη
Οδηγημένο κινούμενο σημάδι μηνυμάτων
Προδιαγραφή:
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 16mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 3,906dots/sqm |
| Διαμόρφωση χρώματος | 1R1G1B |
| Ενθυλάκωση οδηγήσεων | DIP346 |
| Μέγεθος ενότητας | 256mm X 128mm |
| Ψήφισμα ενότητας | 16dots Χ 8dots |
| Καθήκον κίνησης | Στατικό σταθερό ρεύμα |
| Φωτεινότητα | >8,000nits |
| Απόσταση εξέτασης | 16m - 160m |
| Γωνία εξέτασης | Χ: 120°, Β: 70° |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | 2,000HZ |
| Ποσοστό πλαισίων | 120frame/sec |
| Γκρίζος βαθμός | 256levels κάθε χρώματος |
| Βαθμός χρώματος | 16.7M |
| Εισαγωγή δύναμης | AC110V/220V/50HZ |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 1,600W/sqm |
| Ave. Κατανάλωση ισχύος | 400W/sqm |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40℃ - +80℃ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃ - +60℃ |
| Ποσοστό τυφλών σημείων | <1> |
| MTBF | >10.000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | >100.000 ώρες |
| Στεγανοποιήστε | IP65 |
| Λειτουργούσα υγρασία | 10% - 95% |
| Σύστημα ελέγχου | Σύγχρονος, ασύγχρονος |
| Λειτουργικό σύστημα | Κερδίστε 98, Win2000, XP, 07.etc |
| Πηγή εισαγωγής | Όλο το σχήμα (AVI, MPEG, VOB, RM, κ.λπ.) |
| Πιστοποιητικό | CE, LVD, RoHS |



Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Η φορητή οθόνη αθλητικής οδηγημένη περίμετρος επίδειξης P16 οδήγησε την επιτροπή υψηλή αναζωογονεί το ποσοστό 18-BSP.pdf Οδηγημένα περίμετρος χαρακτηριστικά γνωρίσματα και πλεονεκτήματα επίδειξης 1. Υψηλή αντίθεση: 4000: 1, το οποίο είναι πολύ ένα υψηλού επιπέδου για να εξασφαλίσει μια ζωηρή εικόνα ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.