η δεκαεξάμπιτη γκρίζα κλίμακα οδήγησε τη γιγαντιαία οθόνη, P3 9 οδήγησε τις οθόνες για τη σιωπηλή λειτουργία γεγονότων
Λεπτομέρειες προϊόντος
| pixel βήματος: | 3.91mm | Πυκνότητα pixel: | 65536 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Διάσταση γραφείου: | 500*500mm/500*1000mm | Ψήφισμα γραφείου: | 128*128px/128*256px |
| Οδηγώντας μέθοδος: | σάρωση 1/16 | Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος |
| Κατανάλωση ισχύος (AVG.): | 320W/m2 | Κύκλος ζωής: | ≥100000hrs |
| Επισημαίνω |
οδηγημένο σκηνικό σκηνικό οθόνης,οδηγημένη συναυλία οθόνη |
||
Περιγραφή προϊόντος
P3.9 η δομή αργιλίου ρίψεων κύβων επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου αναζωογονεί το ποσοστό περισσότερο από 1500Hz
Κύριο χαρακτηριστικό:
1.Ultra υψηλή ανάλυση
2.Lightweight και λιγότερο Thinkness
3.Truly άνευ ραφής να συνδέσει σχέδιο και μπροστινό σχέδιο ενότητας υπηρεσιών, εύκολα για τη συντήρηση
4.Silent λειτουργία
5.Excellent θερμική διαχείριση
Γρήγορη λεπτομέρεια:
1. Φως Ultral: ελαφρύτερο 40% από το κανονικό γραφείο αργιλίου
2. Φω'τα ένδειξης για να παρουσιάσει θέση της θέσης δύναμης και σημάτων
3, βραδυνό λεπτό: υψηλής αντοχής, thinner γύρω από 30% από το αργίλιο
4. Γρήγορα δροσίζοντας: άριστη απόδοση διασκεδασμού θερμότητας για να προστατεύσει το κύκλωμα ενότητας
5. Βαθύτερα επίπεδα μαυρίλας και ελαφριές απορροφώντας τεχνικές
6. Το υψηλό γκρίζο επίπεδο και η καλή ομοιομορφία χρώματος με το ολοκληρωμένο κύκλωμα εμπορικών σημάτων, οδήγησαν το λαμπτήρα
7. Αντιπαρεμβατικός: ειδική αντι ηλεκτρονικός-μαγνητική λειτουργία παρέμβασης
8.High ακρίβεια: άνευ ραφής να συνδέσει αν και CNC μηχανή
Προδιαγραφή
| Πρότυπο | Ira-3,9 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 3.91mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 65536 pixels/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD2121 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 500*500mm/500*1000mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 128*128px/128*256px |
| Βάρος γραφείου | 8kg (13kg) |
| Υλικό γραφείου | αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP40/IP21 |
| Φωτεινότητα | >1200nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/16 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 320w/m2 |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10%/50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | -20~50°C/-40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Κύκλος ζωής | ≥50000hrs |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Η υπηρεσία μας
1) Απαντήστε η έρευνά σας σε 24 ώρες απασχόλησης.
2) Το πεπειραμένο προσωπικό απαντά σε όλη την ερώτησή σας ρευστά αγγλικά και ρωσικά.
3) Το προσαρμοσμένο σχέδιο είναι διαθέσιμο, ο cOem & ο ODM καλωσορίζονται.
4) Η αποκλειστική και μοναδική λύση μπορεί να παρασχεθεί στον πελάτη μας από τους καλά εκπαιδευμένους και επαγγελματικούς μηχανικούς και το προσωπικό μας.
5) Ειδικές έκπτωση και προστασία της περιοχής πωλήσεων που παρέχονται στο διανομέα μας.
6) Θερμά χαιρετίστε την επίσκεψή σας στην επιχείρησή μας εάν διαθέσιμη.
7) Εξουσιοδότηση: ποιοτική εγγύηση 24 μηνών, μετά από 24 μήνες, μόνο δαπάνη για το κόστος της επισκευής. Κατά τη διάρκεια των 24 μηνών εξουσιοδότησης χρονικών, θα είμαστε αρμόδιοι για οποιαδήποτε ζημία συμβημεν στην επίδειξη λόγω του ποιοτικού ελαττώματος, μη λανθασμένη λειτουργία. Μόλις επιβεβαιώνουμε ότι η ζημία δεν προκαλείται από το χειρωνακτικό ελάττωμα λειτουργίας, θα παραδώσουμε τα καλά μέρη σε σας αεροπορικώς μέσα σε 3 ημέρες για την αντικατάσταση. Μετά από 24 μήνες, μπορούμε επίσης να σας προσφέρουμε τα μέρη για την αντικατάσταση σε κατώτατη τιμή μας.
8) Η ΒΣΤ βοηθά με την κατάρτιση και τη τεχνική υποστήριξη για τον πελάτη στο εργοστάσιο, αν απαιτείται. Μπορείτε επίσης να στείλετε το μηχανικό σας στο εργοστάσιό μας ανά πάσα στιγμή για την κατάρτιση επίδειξης των οδηγήσεων. Αυτή η υπηρεσία είναι δωρεάν.
9) Μπορούμε να στείλουμε το μηχανικό μας στην περιοχή για να καθοδηγήσουμε την εγκατάσταση για σας. Οι σχετικές δαπάνες πρέπει να πληρωθούν από την εκτιμημένη επιχείρησή σας, όπως η θεώρηση, το ξενοδοχείο, τα τρόφιμα, το εισιτήριο αεροπλάνων πέρα δώθε, και μια αμοιβή του Δολ ΗΠΑ 100/day για κάθε μηχανικό.



Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P3.9 η δομή αργιλίου ρίψεων κύβων επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου αναζωογονεί το ποσοστό περισσότερο από 1500Hz Κύριο χαρακτηριστικό: 1.Ultra υψηλή ανάλυση 2.Lightweight και λιγότερο Thinkness 3.Truly άνευ ραφής να συνδέσει σχέδιο και μπροστινό σχέδιο ενότητας υπηρεσιών, εύκολα ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.