Η λεπτή μπροστινή οδηγημένη συντήρηση επίδειξη P1.87 πισσών SMD1010 υψηλή αναζωογονεί το ποσοστό
Λεπτομέρειες προϊόντος
| πάχος γραφείων: | 60mm | Εκτίμηση IP: | IP43 |
|---|---|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 1.875mm | Φωτεινότητα: | 800nit |
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ ΤΥΠΟΣ: | SMD1010 | Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος |
| Επισημαίνω |
υπαίθρια οδηγημένη επιτροπή τηλεοπτικής επίδειξης,Υπαίθρια πλήρες χρώμα οδήγησε οθόνης |
||
Περιγραφή προϊόντος
Ο λεπτός εσωτερικός P1.87 πισσών μπροστινός προσανατολισμένος προς τις υπηρεσίες υψηλός καθορισμός επίδειξης υψηλός αναζωογονεί τον τηλεοπτικό τοίχο των οδηγήσεων ποσοστού
Κύριο χαρακτηριστικό:
• Εξαιρετικά στενές αποστάσεις άποψης και γωνίες άποψης
• Γρήγορο σύστημα κλειδαριών που επιτρέπει τα γρήγορα ξάρτια
• Σιωπηλή λειτουργία
• Άριστη θερμική διαχείριση
• Ελαφρύς και άνευ ραφής
Περιγραφή:
Άριστη πίστη 16:9 HD:
Εύκολος να εφαρμόσει άνευ ραφής να συνδέσει εικόνας HD/4K/8K. Εικονοκύτταρο στο εικονοκύτταρο τρόπος επίδειξης που ταιριάζει με την τηλεοπτική πηγή 16:9. Η κατάτμηση εικόνας μπορεί να πραγματοποιηθεί, επιτυγχάνοντας το ψήφισμα πηγής εισαγωγής ίσο με το ψήφισμα οθόνης επίδειξης των οδηγήσεων, που αποκαθιστά τις εικόνες στη μεγαλύτερη δυνατή έκταση, εν τω μεταξύ αποφεύγοντας τη διαστρέβλωση και το θόλωμα που προκαλούνται με να μεγεθύνει μέσα ή έξω.
Η υψηλή ακρίβεια επιτυγχάνει υψηλό - ποιότητα:
Νέος υψηλής αντοχής κύβος - το πετώντας υλικό αργιλίου, CNC τελειώνει στη μηχανή κάνει τη λειότητα γραφείων φθάνει στο επίπεδο 0.01mm, που εγγυάται την άνευ ραφής να συνδέσει επίδραση.
Μοναδικό σχέδιο ενότητας:
Σχέδιο χωρισμού. Η περίπτωση PCBA και κατώτατων σημείων δεν είναι ενσωματωμένη δομή, αυτό μπορεί να κάνει το γραφείο το ελαφρύς και τον καλύτερο διασκεδασμό θερμότητας.
Ακριβής εντοπισμός:
Κάθε ενότητα έχει σταθερούς τους 2pcs άξονες για τη σύνδεση, μια έως μια αλληλογραφία με τις τοποθετώντας τρύπες στο πλαίσιο γραφείων, γρήγορη εγκατάσταση.
Μπροστινή υπηρεσία διαθέσιμη, σώζοντας την κατανάλωση κόστους συντήρησης και χρόνου.
Κρυμμένο καλώδιο σχέδιο:
Το γραφείο χρησιμοποιεί το κρυμμένο καλώδιο σχέδιο. Υπάρχουν τρύπες καλωδίων στην πλευρά κάθε γραφείου. Το πίσω οπτικό ραδιόφωνο γραφείου μετά από συγκεντρώνει. Πολύ τακτοποιημένος και όμορφος.
Προδιαγραφή:
| Πρότυπο | Είμαι-1,8 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 1.875mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 284866 px/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD1010 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 600*337.5mm |
| Διάσταση ενότητας | 150*168.75mm |
| Βάρος γραφείου | 6kg |
| Υλικό γραφείου | die-casting |
| Προστασία εισόδου | IP43 |
| Φωτεινότητα | >800nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 160°/140° |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 220w/m2 |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | ≥ 1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
-20~50°C -40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | ≥50000 ώρες |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Υπηρεσίες μεταπώλησης:
Στην περίοδο εξουσιοδότησης του προϊόντος, το ποιοτικό πρόβλημα που προκαλείται από την κατάλληλη λειτουργία, παρέχουμε τρία έτη εξουσιοδότησης. Εκτός:
1. σεισμός, πυρκαγιά, πλημμύρα και άλλες φυσικές καταστροφές ρύπανση και χημική διάβρωση που προκαλούνται από τη ζημία.
2. ζημία που προκαλείται από την ανάρμοστη λειτουργία, την ανάρμοστη αποθήκευση, την ανάρμοστη αφαίρεση ή την ανάρμοστη συντήρηση.
3. στην ανάπτυξη του σημείου συντήρησης, αλλάξτε το πρόγραμμα ή την αντικατάσταση των συστατικών που προκαλείται από τη ζημία.
Η υπόσχεσή μας:
1. Η έρευνά σας σχετική με τα προϊόντα ή τις τιμές μας θα απαντηθεί σε 24 ώρες.
2. Το καλά εκπαιδευμένο και πεπειραμένο προσωπικό για να απαντήσει σε όλο το σας ερευνά στα ρευστά αγγλικά.
3. OEM&ODM, οποιαδήποτε από προσαρμοσμένη σας που μπορούμε να σας βοηθήσουμε για να σχεδιάσουμε και να βάλουμε στο προϊόν.
4. Η αναφορά προσφέρεται για το μοναδικό σχέδιό σας και μερικά τρέχοντα πρότυπά μας,
5. Προστασία της περιοχής πωλήσεών σας, ιδέες του σχεδίου και όλων των ιδιωτικών πληροφοριών σας.




Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ο λεπτός εσωτερικός P1.87 πισσών μπροστινός προσανατολισμένος προς τις υπηρεσίες υψηλός καθορισμός επίδειξης υψηλός αναζωογονεί τον τηλεοπτικό τοίχο των οδηγήσεων ποσοστού Κύριο χαρακτηριστικό: • Εξαιρετικά στενές αποστάσεις άποψης και γωνίες άποψης • Γρήγορο σύστημα κλειδαριών που επιτρέπει τα γρήγ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.