Υψηλός αναζωογονήστε την επίδειξη 20mm των οδηγήσεων αθλητικής περιμέτρου ποσοστού φωτεινότητα 6500 ψειρών
Λεπτομέρειες προϊόντος
| pixel βήματος: | 20 mm | Ολοκληρωμένο κύκλωμα οδηγών: | MBI5124 |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 5500nits | Ρυθμός ανανέωσης: | 2800hz |
| Τροφοδοσία: | Meanwell/Greatwall | Αρχειοθήκη υλικού: | Σίδερο |
| Επισημαίνω |
οδηγημένη περίμετρος επίδειξη σταδίων,οδηγημένες διαφημιστικές επιτροπές περιμέτρου |
||
Περιγραφή προϊόντος
Υψηλός αναζωογονήστε την οδηγημένη περίμετρος επίδειξη 6500 ποσοστού φωτεινότητα ψειρών, οδηγημένη εξοικονόμηση ενέργειας επιτροπή
Περιγραφή:
1. Υψηλή φωτεινότητα
Περισσότερο από 1500nits και μπορεί να πριονιστεί από τη μεγάλη τηλεφωνική απόσταση.
2. Μαλακή μάσκα
Το μαλακό σχέδιο μασκών παραδίδει την καλή προστασία στους φορείς και μειώνει επίσης τη ζημία σε LEDs.
3. Διευθετήσιμη υποστήριξη και γρήγορο σύστημα ξαρτιών
Το εύκαμπτο σχέδιο υποστήριξης κάνει την επιτροπή των οδηγήσεων να κλίνει από τις πολυ γωνίες για να εξυπηρετήσει τις ανάγκες του ακροατηρίου και το γρήγορο σχέδιο συστημάτων ξαρτιών κάνει την εγκατάσταση και αποσυναρμολογεί ευκολότερος και γρηγορότερος.
4. Επίδειξη των οικονομικώς αποδοτικών οδηγήσεων
Ενέργεια - το σχέδιο αποταμίευσης, σας βοηθά αποταμίευση να κοστίσετε.
5. Στεγανοποιήστε και εξουσιοδότηση 2 ετών
Ποτίστε την απόδειξη IP65 και την εξουσιοδότηση 2 ετών. Η επίδειξη των οδηγήσεων μπορεί να λειτουργήσει στην παντός καιρού συνθήκη πολύ καλά.
6. Υψηλός αναζωογονήστε το ποσοστό, κανένα τρεμούλιασμα όταν ζωντανό παρουσιάζει διακόπτη
Αναζωογονήστε το ποσοστό είναι περισσότερο από 3840HZ, κάτω από τον επαγγελματικό πυροβολισμό καμερών και βιντεοκάμερων, δεν υπάρχει κανένα σπινθηροβόλημα κηλίδων στην οθόνη, ολόκληρη η οθόνη είναι σταθερή, έλυσε επιτυχώς το πρόβλημα της γκρίζας απώλειας κλίμακας κάτω υψηλής αναζωογονεί το ποσοστό, εγγυάται HD και η έξοχη επίδειξη, εκπληρώνει πλήρως ικανοποιεί την ανάγκη χωρίς τρεμούλιασμα όταν ζωντανή παρουσιάζει.
Γιατί επιλέξτε BAKOVISION;
1. περισσότερο από 10 έτη εμπειρίας στην οδηγημένη βιομηχανία επίδειξης, έχουμε τους περισσότερους ταλαντούχους μηχανικούς για να σχεδιάσουμε τα καλύτερα προϊόντα για τους πελάτες μας
2. Μηχανές κορυφαίας ποιότητας για να κάνει τα προϊόντα κορυφαίας ποιότητας
3. Η ανταγωνιστικότερη τιμή κάνει τις οδηγημένες επιδείξεις μας είναι afordable
4. Για τους βασικούς συνέταιρους, μπορούμε να προσφέρουμε την οικονομική πίστωση
Προδιαγραφές
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 20mm |
| Μέγεθος της ενότητας | 320mm X 160mm |
| Ψήφισμα της ενότητας | 16x8 |
| Μέγεθος του γραφείου | 960mm X 960mm X 200mm |
| Ψήφισμα του γραφείου | 96x96dots |
| Αριθμός γραφείων | 53 PC |
| Βάρος του γραφείου | <80kgs> |
| Φωτεινότητα | >5500cd/sq.m |
| Πυκνότητα | 2500dots/sq.m |
| Καλύτερη γωνία εξέτασης | 110 /50 |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | 1R1G1B |
| Καλύτερη απόσταση εξέτασης | 8150M |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | <800w> |
| Οδηγώντας μέθοδος | Στατική οδήγηση |
| Μέθοδος ελέγχου | Συγχρονισμός |
| Γκρίζα κλίμακα | 16 μπιτ |
| Χρώματα | 16777216 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500k |
| Τάση εργασίας | AC220V±10% |
| Θερμοκρασία εργασίας | 20ºC~+50ºC±10% |
| MTBF | >10.000 ώρες |
| Συχνότητα πλαισίων | ≥60Hz |
| Αναζωογονήστε τη συχνότητα | >1800Hz |
| Βαθμός IP (μέτωπο/πίσω) | IP65/IP54 |
| Κύκλος ζωής | 100.000 ώρες |
| Μέθοδος στοιχείων transafer | RJ45 |
| Επικοινωνία Effectivce | Unshielded στριμμένη απόσταση μετάδοσης γραμμών ζευγαριού καθαρή: 100M, ανώτατη απόσταση μετάδοσης: 130M Πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα: 500M |
| Απόσταση (χωρίς ηλεκτρονόμο) | Single-mode οπτική ίνα: 10KM |
| Συστήματα που ενεργοποιούν την πλατφόρμα | Windοί (WIN95, WIN2000, WINXP, WIN7/8), και διεπαφές για τη δευτεροβάθμια ανάπτυξη |



Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Υψηλός αναζωογονήστε την οδηγημένη περίμετρος επίδειξη 6500 ποσοστού φωτεινότητα ψειρών, οδηγημένη εξοικονόμηση ενέργειας επιτροπή Περιγραφή: 1. Υψηλή φωτεινότητα Περισσότερο από 1500nits και μπορεί να πριονιστεί από τη μεγάλη τηλεφωνική απόσταση. 2. Μαλακή μάσκα Το μαλακό σχέδιο μασκών παραδίδει τη...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.