Η επίδειξη των οδηγήσεων οχημάτων ρυμουλκών, οδήγησε την κινητή δύναμη κατανάλωσης πινάκων διαφημίσεων χαμηλή
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Χρήση: | Εξωτερική | εφαρμογή: | Η διαφήμιση/παρουσιάζει/ζωντανός ραδιοφωνική μετάδοση/κόμμα/αθλητικοί αγώνας/πάρκο/τετράγωνο/στάδιο |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | >5500nits | Γωνία εξέτασης (H/V): | 140°/140° |
| Κατανάλωση ισχύος (AVG.): | 250w/m2 | Τροφοδοσία: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Κύκλος ζωής: | ≥100000 ώρες | Αποτυχία εικονοκυττάρου: | <0> |
| Επισημαίνω |
φορτηγό συναρμολογημένα οδήγησε οθόνης,οδηγημένο ρυμουλκό διαφήμισης |
||
Περιγραφή προϊόντος
Η μικρή κατανάλωση επίδειξης των οδηγήσεων οχημάτων ρυμουλκών οθόνης των υπαίθριων πλήρων οδηγήσεων χρώματος κινητών για τη διαφήμιση/παρουσιάζει
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
- 1.High η φωτεινότητα της ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ και των οδηγήσεων SMD χρησιμοποιείται γενικά για την υπαίθρια οδηγημένη επίδειξη
- 2. Funtion: Η τηλεοπτική λειτουργία/το κείμενο το /image/information δημοσιεύει
- Αντι-φώτιση/αντι-ψηλά προστασία θερμοκρασίας/συστημάτων
- 3.Application: Η διαφήμιση/παρουσιάζει/Livebroadcast/κόμμα/Sportsmatch/πάρκο/τετράγωνο
- Στάδιο που περιβάλλει/εκθέσεις αγορών λεωφόρος/πάρκο/
- 4.Response χρόνος: πραγματικός - χρόνος.
- 5.Viewing γωνία: 140° σε οριζόντιο και 140° στην κατακόρυφο.
Λεπτομέρειες
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 10mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 10000 px/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD3535/DIP346 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 1280*960mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 128*96px |
| Βάρος γραφείου | 79kg |
| Υλικό γραφείου | κρύος χάλυβας |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) |
IP65/IP54 |
| Φωτεινότητα | >5500nits/>6500nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140°/120°/70° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/2 ανίχνευση/1/4 ανίχνευση |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 250w/m2 |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | ≥ 1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | ≥100000 ώρες |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Εικόνες



Πλεονεκτήματα
- Με την ακριβή διαδικασία ποιοτικού ελέγχου, από τις πρώτες ύλες τελειωμένος - τα προϊόντα, όλα τα βήματα της οθόνης των εσωτερικών οδηγήσεων εποπτεύονται με την εγγύηση της καλύτερης ποιότητας.
- IP65 επίπεδο προστασίας για να εξασφαλίσει ότι η οθόνη των οδηγήσεων για να εργαστεί όλη την ημέρα στα υπαίθρια περιβάλλοντα και να αποφύγει επιρροή από τον καιρό.

- Όλες οι πλευρές θα μπορούσαν playadvertising για να εγγυηθούν τους ανθρώπους στην οδό θα μπορούσαν να το δουν σαφώς στις διαφορετικές γωνίες.
- Μπορεί να παρουσιαστεί ανά πάσα στιγμή, επικοινωνία, κάλυψη δημοσιότητας εκτενώς, και να αλληλεπιδράσει με το ακροατήριο ανά πάσα στιγμή. Συγχρόνως πάρτε την καλύτερη επίδραση της διαφήμισης.
FAQ
Πώς να επιλέξει μια οδηγημένη επίδειξη
- Θέση-εσωτερικός, υπαίθριος ή ημι-υπαίθριος
Η θέση είναι οι περισσότεροι σοβαροί παράγοντες για την επιλογή της επίδειξης των σωστών οδηγήσεων. Ο διαφορετικός τύπος θέσης όπως η στέγη, οι μεγάλοι πίνακες διαφημίσεων και τα σκηνικά σκηνικά ή απαιτεί ότι η μπροστινή πρόσβαση για τη συντήρηση θα απαιτήσει τα διαφορετικά οδηγημένα γραφεία και τις ενότητες.
- Μέγεθος, μορφή και πίσσα
Μέγεθος: Μόλις μετρήσετε το ύψος, το πλάτος και το βάθος του διαστήματος και της διαθεσιμότητας, κατόπιν θέλετε να σιγουρευτείτε ότι το επιλεγμένο μέγεθος των οδηγήσεων (και αριθμός γραφείων, ύψους, πλάτους & βάθους) μπορούν να προσαρμοστούν.
Μορφή: καθορίζει εάν η καμπύλη ή η στήλη ή οι επίπεδες οθόνες απαιτούνται.
Πίσσα: καθορίζει το περιεχόμενο της επίδειξης και τη σειρά της εξέτασης. Πρέπει να προβλέψετε πόσο μακριά οι θεατές σας είναι από την οθόνη επίδειξης.
- Αντιμετωπίζοντας κατεύθυνση οδηγήσεων
Υπαίθριο LEDs που απασχολεί την ανατολή ή το άμεσο δυτικό φως του ήλιου θα απαιτήσει την υψηλότερη ελασματοποίηση από εκείνοι που αντιμετωπίζουν το Βορρά ή το νότο. Οι μεγαλύτεροι υπαίθριοι πίνακες διαφημίσεων και οι διαμορφώσεις πρέπει να εξοπλιστούν με
αυτόματοι ελαφριοί αισθητήρες για να ρυθμίσει αυτόματα τη φωτεινότητα σε αντίδραση στο φως του ήλιου και το σύννεφο
καλύψεις.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Η μικρή κατανάλωση επίδειξης των οδηγήσεων οχημάτων ρυμουλκών οθόνης των υπαίθριων πλήρων οδηγήσεων χρώματος κινητών για τη διαφήμιση/παρουσιάζει Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 1.High η φωτεινότητα της ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ και των οδηγήσεων SMD χρησιμοποιείται γενικά για την υπαίθρια οδηγημένη επίδειξη 2. Funtion: ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.