επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων 6500Nits P5 με Nationstar SMD1921 για τις αγγελίες
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 5mm | Πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 40.000 pixel/m ² |
|---|---|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | SMD1921 | Γωνία εξέτασης (H/V): | 140°/140° |
| Φωτεινότητα: | 6500nits | Οδηγώντας μέθοδος: | 1/9 ανίχνευση |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.): | 250W/m ² | ||
| Επισημαίνω |
υπαίθρια οδήγησε billboard,υπαίθριοι ηλεκτρονικοί πίνακες συστημάτων σηματοδότησης |
||
Περιγραφή προϊόντος
επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων 6500Nits P5 με Nationstar SMD1921 για τις αγγελίες
P5 οδηγημένη πίνακας διαφημίσεων περιγραφή επίδειξης:
Σχέδιο των επαναστατικών οδηγήσεων με τη χωρίς ταίρι εξυπηρέτηση πελατών - αποκλειστικά από BAKOVISION
Η εξυπηρέτηση πελατών είναι όχι μόνο κάτι που προσφέρουμε, είναι ποιοι είμαστε. Είμαστε με σας κάθε βήμα του τρόπου - από την άδεια στην εγκατάσταση στην κατάρτιση και την υπηρεσία - να εξασφαλίσει η επιτυχία σας.
P5 οδηγημένο πίνακας διαφημίσεων πλεονέκτημα επίδειξης:
1. Αξιόπιστη ποιότητα, προηγμένη και ώριμη τεχνολογία, υποχωρητικές με τα βιομηχανικά πρότυπα και την τεχνολογία που αναπτύσσουν την τάση.
2. Καλή εκπομπή θερμότητας, απόδειξη νερού και σταθερή απόδοση.
3. Η ακουστική και τηλεοπτική διεπαφή του συστήματος μπορεί να προσφέρει ζωηρός, πλήρης και υψηλός - επίδειξη των ποιοτικών οδηγήσεων στο σήμα τηλεοπτικής αναμετάδοσης.
4. Υψηλή ανάλυση και καθορισμός της σαφούς και μη-στιγμιαίας οθόνης εικόνας εικόνας οθόνης.
5. Το βίντεο υποστηρίξεων και η εισαγωγή ραδιοσυχνότητας, ειδική δομή μπορούν να συγκεντρωθούν ελεύθερα.
P5 οδηγημένη πίνακας διαφημίσεων εφαρμογή επίδειξης
Ευρέως χρησιμοποιημένος στο στάδιο, την τράπεζα, το εστιατόριο, το σταθμό, το εμπορικό κέντρο, την κυβέρνηση, τα σχολεία, την ψυχαγωγία, και την επιχείρηση.
P5 οδηγημένη πίνακας διαφημίσεων επίδειξη Specs
| Bof-β-5 | |
| Φυσική πίσσα | 5 χιλ. |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD 2727 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 40.000 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W × Χ) (χιλ.) | 320 × 160 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 960 × 960 × 150 |
| ΚΑΜΙΑ ενότητα .of ανά επιτροπή (W × Χ) | 3 × 6 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W × Χ) | 64 × 32 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W × Χ) | 192 × 192 |
| Υλικό επιτροπής | Χάλυβας/αργίλιο |
| Βάρος (μ ²) | 65/45 |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 2.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 36 W/m ² |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 900 W μ ² |
| Φωτεινότητα | ≥6500 ψείρες |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1,920 Hz |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Συντήρηση | Οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP | IP 65 |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20℃ - 50℃/10%-90% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -20℃-50℃/10%-90% |
| Μέθοδος ανίχνευσης |
1/8 ανίχνευση |




Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων 6500Nits P5 με Nationstar SMD1921 για τις αγγελίες P5 οδηγημένη πίνακας διαφημίσεων περιγραφή επίδειξης: Σχέδιο των επαναστατικών οδηγήσεων με τη χωρίς ταίρι εξυπηρέτηση πελατών - αποκλειστικά από BAKOVISION Η εξυπηρέτηση πελατών είναι όχι μόνο κά...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.