P33/50mm εύκαμπτο οδηγημένο τηλεοπτικό ενοίκιο κουρτινών, διαφανής οδηγημένη οθόνη κουρτινών 80%
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 33/50mm | Net.weight/γραφείο: | 7kg |
|---|---|---|---|
| Max.Power κατανάλωση: | ≤430W/m ² | Avg.Power κατανάλωση: | 150W/m ² |
| Φωτεινότητα: | 6500cd/m ² | Πυκνότητα εικονοκυττάρου (pixel/m ²): | 600 |
| Διαφάνεια: | 80% | Γωνία εξέτασης (H/V): | 120°/60° |
| Επισημαίνω |
οδηγημένη επίδειξη προσόψεων,εύκαμπτη οδηγημένη τηλεοπτική κουρτίνα |
||
Περιγραφή προϊόντος
Επίδειξη κουρτινών (33/50mm) των οδηγήσεων Π, τηλεοπτικός τοίχος των υψηλών οδηγήσεων φωτεινότητας διαφάνειας 80%
Περιγραφή
Το βάρος ανά τετραγωνικό μέτρο (περ. 7 κλ/μ ²), η εκτίμηση IP65 πίσω και μπροστινός, έκρυψαν το καλώδιο και το συνδετήρα και το μακρινό κιβώτιο παροχής ηλεκτρικού ρεύματος, υλικό (συνήθως αργίλιο) για το μοναδικό διασκεδασμό θερμότητας.
Όλα αυτά τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα κάνουν ιδανικό επιδείξεων ή το «ψηφιακών πλεγμάτων» των διαφανών οδηγήσεων για τα σκληρά περιβάλλοντα.
Αυτή η ειδική σειρά υψηλός-φωτεινότητας LEDs παρέχει επίσης τη διαφάνεια φωτός της ημέρας μέχρι την πίσσα εικονοκυττάρου 70 χιλ. Άλλα προϊόντα με 80.100 ή περισσότερες πίσσες εικονοκυττάρου είναι χαρακτηριστικά βασισμένα σε ένα ενιαίο εικονοκύτταρο παρά μια λουρίδα των οδηγήσεων, που καθιστά την ιδανική για τη νυχτερινή εμφάνιση και τις αρχιτεκτονικές εγκαταστάσεις κοντά στο φωτισμό των οδηγήσεων. Αυτά τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα είναι ιδανικά για την εγκατάσταση στην πρόσοψη ενός κτηρίου (ΠΡΌΣΟΨΗ MEDIA), όπου είναι σημαντικό να υπάρξει το εσωτερικό φω'των που επιτρέπουν στους ανθρώπους για να δουν το εξωτερικό μέσω του ψηφιακού πλέγματος. Αυτό το προϊόν είναι επίσης πολύ κατάλληλο για το ειδικό τοπίο και το αρχιτεκτονικό σχέδιο.
Πλεονέκτημα
Επιδείξεις των ειδικών οδηγήσεων για το εσωτερικό πλήρες χρώμα, με την πιθανή εξέταση ακόμη και στο φως της ημέρας χάρι στην υψηλή φωτεινότητα LEDs. Η σειρά είναι βασισμένη σε ένα μοναδικό και καινοτόμο σχέδιο, ελαφριά, λεπτή, εύκολο να εγκατασταθεί και να διαχειριστεί βασισμένος στην ολοκλήρωση του γυαλιού και LEDs. Η μορφωματική διαμόρφωση, με τον ενσωματωμένο ελεγκτή και καλωδίωση επιτρέπει εύκολο εγκαθιστά
Το προϊόν μας




| ΠΡΟΤΥΠΟ | 33/50mm |
| Τύπος οδηγήσεων | DIP346 |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | 2R2G2B |
| Πίσσα εικονοκυττάρου (H×W) χιλ. | 33/50 |
| Μέγεθος ενότητας (H×W×L) χιλ. | ενιαία ελαφριά λουρίδα |
| Ψήφισμα |
30×10 (H×W) άλλα μεγέθη |
| Μέγεθος γραφείου (H×W×L) χιλ. | 1000×500×60 άλλα μεγέθη |
| Net.weight/γραφείο | 7.0kg |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65 |
| Δύναμη | Εναλλασσόμενο ρεύμα 240 ή 110±10%, 50~60Hz |
| Χρησιμότητα | Υπηρεσία Front&Rear |
| Max.Power κατανάλωση | ≤430W/m ² |
| Avg.Power κατανάλωση | 150W/m ² |
| Φωτεινότητα | 6500cd/m ² |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου (pixel/m ²) | 600 |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 120°/60° |
| Αναλογία αντίθεσης | 3,000:1 |
| Διαφάνεια | 80% |
| Θερμοκρασία/υγρασία λειτουργίας | -30°C σε +50°C/10% σε 95% |
| Διάρκεια ζωής (50%brightness) | 80,000hours |
| Γκρίζα κλίμακα | 14 μπιτ |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | ≥1920Hz |
| Ποσοστό πλαισίων | fps του 30/50/60 |
Πληροφορίες επιχείρησης:
Η Co. τεχνολογίας Bako Shenzhen που περιορίζεται είναι ένας προμηθευτής λύσεων κατασκευαστές μεγάλης έκτασης και επίδειξη των οδηγήσεων και τα βοηθητικά συστήματά της παγκοσμίως από το 2009, με κεντρικά γραφεία σε Shenzhen με 6, δυνατότητα κατάστασης προόδου παραγωγής ² 000m για να καλύψει τις διεθνείς απαιτήσεις. Παρέχουμε μιας στάσης αγορές στο σχέδιο, την παραγωγή, και τις διανομές των επιδείξεων των οδηγήσεων και τις λύσεις για τους πελάτες μας εσωτερικά και συνολικά.
Τα προϊόντα μας περιλαμβάνουν τις σειρές εσωτερικός, υπαίθριος, σταθερός, ενοίκιο και λύσεις των δημιουργικών οδηγήσεων για τις διάφορες εφαρμογές συμπεριλαμβανομένου του αθλητισμού, της διαφήμισης, των συναυλιών, των λεωφόρων αγορών, των σταδίων, των εκθέσεων ή οποιωνδήποτε άλλωνδήποτε εσωτερικών και υπαίθριων γεγονότων που έρχονται στη φαντασία σας.
Ακολουθούμε αυστηρά ISO9001: ποιοτικό σύστημα διαχείρισης του 2008 και περασμένο CE, FCC, UL, RoHS, Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας κ.λπ. Όλοι αυτοί οι παράγοντες εξασφαλίζουν υψηλό - αποτελεσματικές υπηρεσίες των ποιοτικών οδηγήσεων προϊόντα και.
Επαγγελματίας κρατάμε του επιχείρησης πολιτισμού «, συγκέντρωση, των εστιάσεων που στοχεύουν στις οδηγήσεις. Με την ανάπτυξη της τεχνολογίας των οδηγήσεων και τον ένθερμο ανταγωνισμό στον τομέα των οδηγήσεων.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Επίδειξη κουρτινών (33/50mm) των οδηγήσεων Π, τηλεοπτικός τοίχος των υψηλών οδηγήσεων φωτεινότητας διαφάνειας 80% Περιγραφή Το βάρος ανά τετραγωνικό μέτρο (περ. 7 κλ/μ ²), η εκτίμηση IP65 πίσω και μπροστινός, έκρυψαν το καλώδιο και το συνδετήρα και το μακρινό κιβώτιο παροχής ηλεκτρικού ρεύματος, υλι...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.