2R2G2B 33mm μαλακή οδηγημένη τηλεοπτική κουρτίνα, οθόνη λουρίδων των οδηγήσεων ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ διαφάνειας 70%
Λεπτομέρειες προϊόντος
| pixel βήματος: | 33/33mm | Net.weight/γραφείο: | 5.8Kg |
|---|---|---|---|
| Max.Power κατανάλωση: | ≤450W/m ² | Avg.Power κατανάλωση: | 155W/m ² |
| Λάμψη: | 6000cd/m ² | Πυκνότητα εικονοκυττάρου (pixel/m ²): | 900 |
| Διαφάνεια: | 70% | Θερμοκρασία/υγρασία λειτουργίας: | -30°C σε +50°C/10% σε 95% |
| Επισημαίνω |
οδηγημένη επίδειξη προσόψεων,εύκαμπτη οδηγημένη τηλεοπτική κουρτίνα |
||
Περιγραφή προϊόντος
2R2G2B επίδειξη κουρτινών των οδηγήσεων εικονοκυττάρου πίσσα 33mm, οθόνη λουρίδων των οδηγήσεων ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ διαφάνειας 70%
Περιγραφή
Για διάφορους τύπους εγκαταστάσεων επίδειξης των οδηγήσεων, η ιδανική λύση αντιπροσωπεύεται τώρα από ένα διαφανές πρότυπο, δηλ. Εκείνοι της μορφής των φραγμών των οδηγήσεων (κάθετος ή οριζόντιος). Ιδίως, υπάρχουν δύο κύριες εφαρμογές, «προσόψεις μέσων» (στους τοίχους των κτηρίων και των ουρανοξυστών) και «στάδια» (για τα στούντιο ή τα θέατρα TV).
Και στις δύο περιπτώσεις, το μεγαλύτερο πλεονέκτημα τις οθόνες είναι η επιτροπή των ελαφριών οδηγήσεων που μπορεί να τοποθετηθεί εύκολα σε μια απλούστερη, λιγότερο ακριβή δομή από των παραδοσιακών οδηγήσεων. Οι επιτροπές αυτών των οδηγήσεων μπορούν επίσης να τοποθετηθούν σε μια ειδική μορφή που είναι επίσης καμμμένη, αντίθετα από τους τυποποιημένους λόγους διάστασης TV.
Όταν τις προσόψεις μέσων, παίρνετε το μεγαλύτερο πλεονέκτημα «», το οποίο επιτρέπει στο φως για να εισαχθεί μεταξύ των ιστογραμμάτων και από μέσα στο εξωτερικό.
Πλεονέκτημα
Κατάλληλος
Αφαιρέστε το βούλωμα σιλικόνης κάθε ελαφριού φραγμού και πηγαίνετε κατ' ευθείαν στο χαμηλότερο υποστήριγμα για λίγο.
Εκτός από το χρόνο, ωραιοποιήστε την εμφάνιση, και μειώστε την ελαφριά διαρροή λουρίδων
Εύκολη εγκατάσταση
Τοποθετήστε το γραφείο στο πλαίσιο για το λεπτό
Ανεφοδιασμός μεγάλης δύναμης
Περασμένη πιστοποίηση CE, RoHS υποχωρητικό, αποδοτικότητα UL άνω των 90%, πολύ σταθερός και αξιόπιστος, εργαζόμενος καλά σε -40~60°C, άριστη απόδοση στο κρύο καιρό στη Ρωσία
Συντήρηση λουρίδων των ενιαίων οδηγήσεων
Εάν ένας βολβός αποτυγχάνει, αντικαταστήστε τη λουρίδα των οδηγήσεων χωρίς αντικατάσταση του ολόκληρου γραφείου





| ΠΡΟΤΥΠΟ | 33/33mm |
| Τύπος οδηγήσεων | DIP346 |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | 2R2G2B |
| Πίσσα εικονοκυττάρου (H×W) χιλ. | 33.33/33.33 |
| Μέγεθος ενότητας (H×W×L) χιλ. | 1000×10×18 |
| Ψήφισμα | 30×15 (H×W) |
| Μέγεθος γραφείου (H×W×L) χιλ. | 1000×500×60 |
| Net.weight/γραφείο | 5.8kg |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65 |
| Δύναμη | Εναλλασσόμενο ρεύμα 240 ή 110±10%, 50~60Hz |
| Χρησιμότητα | Υπηρεσία Front&Rear |
| Max.Power κατανάλωση | ≤450W/m ² |
| Avg.Power κατανάλωση | 155W/m ² |
| Φωτεινότητα | 6000cd/m ² |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου (pixel/m ²) | 900 |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 120°/60° |
| Αναλογία αντίθεσης | 3,000:1 |
| Διαφάνεια | 70% |
| Θερμοκρασία/υγρασία λειτουργίας | -30°C σε +50°C/10% σε 95% |
| Διάρκεια ζωής (50%brightness) | 80,000hours |
| Γκρίζα κλίμακα | 14 μπιτ |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | ≥1920Hz |
| Ποσοστό πλαισίων | fps του 30/50/60 |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
2R2G2B επίδειξη κουρτινών των οδηγήσεων εικονοκυττάρου πίσσα 33mm, οθόνη λουρίδων των οδηγήσεων ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ διαφάνειας 70% Περιγραφή Για διάφορους τύπους εγκαταστάσεων επίδειξης των οδηγήσεων, η ιδανική λύση αντιπροσωπεύεται τώρα από ένα διαφανές πρότυπο, δηλ. Εκείνοι της μορφής των φραγμών των οδηγήσ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.