Ενοίκιο οθόνης των κινητών οδηγήσεων P6.67 P8 P10 με το ειδικό σύστημα περιστροφής και ανελκυστήρων
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Αναζωογονήστε το ποσοστό: | Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό ≥ 1500Hz | Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος |
|---|---|---|---|
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση): | -20~50°C -40~60°C | Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση): | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| Χρόνος κύκλου ζωής: | ≥50000 ώρες | Αποτυχία εικονοκυττάρου: | <0> |
| Γωνία εξέτασης (H/V): | 140°/140° | Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP65/IP54 |
| Επισημαίνω |
φορτηγό συναρμολογημένα οδήγησε οθόνης,οδηγημένο ρυμουλκό διαφήμισης |
||
Περιγραφή προϊόντος
Ενοίκιο οθόνης των κινητών οδηγήσεων P6.67 P8 P10 με το ειδικό σύστημα περιστροφής και ανελκυστήρων
Κινητή οδηγημένη οθόνη Features&Advantages
- Μπορούν να καθοριστούν σε ποικίλα φορτηγά για την εύκολη μετακίνηση.
- Χρησιμοποιημένα για τη ζωντανή ραδιοφωνική μετάδοση, τη ζωντανή συνεδρίαση, το συμπόσιο, το κόμμα, τις επιδείξεις, τη διαφήμιση, κ.λπ., επιδεικνύουν το περιεχόμενο τι θέλετε.
- Μια υψηλή γκρίζα κλίμακα δεκαεξάμπιτου εξασφαλίζει το πλούσιο χρώμα και λύνει commendably το πρόβλημα του μωσαϊκού, έχει την άριστη συνέπεια του φωτός.
- Παίζει από το βίντεο, τη γραφική παράσταση, τη ζωτικότητα κ.λπ., συνδέει με τον υπολογιστή PC ή το δίκτυο, μπορεί επίσης τηλεχειρισμός με το ασύγχρονο σύστημα.
- Περιέχει μια ελάχιστη φωτεινότητα 5500nits ή υψηλότερος (ρυθμισμένος), εξασφαλίστε ότι η σαφήνεια της εικόνας και μεταβιβάστε το περιεχόμενο εντελώς ακόμη και κάτω από το άμεσο φως του ήλιου.
- Η μεγάλη γωνία εξέτασης σε 140 βαθμό σε οριζόντιο καθώς επίσης και 140 βαθμό στην κατακόρυφο για να εγγυηθεί ότι οι θεατές μπορούν να δουν τη σαφή άποψη σε κάθε γωνία και δεν είναι εκεί καμία εικόνα θολωμένη.
- Η προστασία εισόδου του μετώπου είναι IP65 καθώς επίσης και το IP54 του οπίσθιου τμήματος, το οποίο ανταποκρίνεται στα πρότυπα Display.Waterproof των υπαίθριων οδηγήσεων και dust-proof είναι βασική λειτουργία των επιδείξεων των υπαίθριων οδηγήσεων, το επίπεδο υπόσχεσης IP65 ότι η οθόνη είναι εντελώς αντι-σκόνη και προστατεύει το πυροβολισμό νερού από οποιαδήποτε σειρά. Αντιδιαβρωτικός, αντιοξειδωτικός.
- Καλή αντίσταση κλονισμού για την κίνηση.
- Δεχόμαστε την προσαρμογή, το μέγεθος γραφείου και επιτροπής μπορεί να προσαρμοστεί χορηγώντας τα διαφορετικά προγράμματα.
Κινητή οδηγημένη οθόνη specs
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 6.67mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 28224px/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD2727 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 1280*960mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 192*144px |
| Βάρος γραφείου | 79kg |
| Υλικό γραφείου | die-casting |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) |
IP65/IP54 |
| Φωτεινότητα | >5500nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/4 ανίχνευση |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 250w/m2 |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | ≥ 1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
-20~50°C -40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | ≥50000 ώρες |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Κινητές οδηγημένες περιπτώσεις οθόνης:



Άκρες
- Πληρωμή: T/T, O/A, η Western Union ή Paypal χαιρετίζονται.
- Χρονική ανοχή παραγωγής: 20-25 ημέρες
- Συσκευασία: Ξύλινες περιπτώσεις κιβωτίων ή πτήσης
- Στέλνοντας λιμένας: Shenzhen, ηπειρωτική Κίνα
- MOQ: 1sqm
- Πιστοποίηση: CE UL EMC RoHS
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ενοίκιο οθόνης των κινητών οδηγήσεων P6.67 P8 P10 με το ειδικό σύστημα περιστροφής και ανελκυστήρων Κινητή οδηγημένη οθόνη Features&Advantages Μπορούν να καθοριστούν σε ποικίλα φορτηγά για την εύκολη μετακίνηση. Χρησιμοποιημένα για τη ζωντανή ραδιοφωνική μετάδοση, τη ζωντανή συνεδρίαση, το συμπόσιο, ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.