Εύκαμπτο ρυμουλκό σημαδιών μασκών κινητό οδηγημένο, οδηγημένη οθόνη επίδειξης P4.81 αυτοκίνητο 1R1G1B
Λεπτομέρειες προϊόντος
| pixel βήματος: | 4.81mm | Πυκνότητα pixel: | 43264px/m2 |
|---|---|---|---|
| Διάσταση γραφείου: | 1000*1000mm | Ψήφισμα γραφείου: | 208*208px |
| Αρχειοθήκη υλικού: | Die-casting | MTBF: | ≥1000 ώρες |
| Κύκλος ζωής: | ≥50000 ώρες | ||
| Επισημαίνω |
κινητό οδηγημένο φορτηγό επίδειξης,οδηγημένο ρυμουλκό διαφήμισης |
||
Περιγραφή προϊόντος
P4.81 η επίδειξη των οδηγήσεων φορτηγών διαφήμισης οθόνης των υπαίθριων αδιάβροχων πλήρων οδηγήσεων χρώματος κινητών για παρουσιάζει, διαφήμιση
Προδιαγραφές
* Υψηλή ανάλυση των μεγάλων οδηγήσεων
* Εύκολος να εγκαταστήσει και να κινήσει οποιους δήποτε όπου και χρόνος
* Χρησιμοποιημένος 24 ώρες με (ημέρα & νύχτα) την άποψη
* Τηλεοπτικό παιχνίδι οποιεσδήποτε μορφές.
* Μορφωματικό σχέδιο, εύκαμπτο μέγεθος γραφείων για να ανταποκριθεί στα διαφορετικά αιτήματα.
* Εύκαμπτη μάσκα, κανένα φαινόμενο μωσαϊκών.
* Μεγάλη λειότητα ομοιομορφίας και οθόνης.
* Άριστη θερμική διαχείριση.
* Υψηλή φωτεινότητα, χωρίς οποιαδήποτε καθυστέρηση και ασαφές φαινόμενο κάτω από άμεσα το φως του ήλιου.
* Αντι-UV μάσκα ενότητας, Anti-Oxidation πλαίσιο ενότητας με την προστασία από την παραμόρφωση.
* Κατάλληλη συντήρηση
Εφαρμογές
* Τίποτα που πρέπει κινούμενος να παίξει.
* Το υπαίθριο κόμμα παρουσιάζει
* Η επίδειξη μόδας
* Ζήστε αθλητικές εκδηλώσεις
* Τετραγωνική απόδοση
* Κινητή διαφήμιση
* Προπαγάνδα υπεραγορών
Λεπτομέρειες
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 4.81mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 43264px/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD1921 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 1000*1000mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 208*208px |
| Βάρος γραφείου | 65kg |
| Υλικό γραφείου | die-casting |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) |
IP65/IP54 |
| Φωτεινότητα | >5500nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/9 ανίχνευση |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 250w/m2 |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | ≥ 1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
-20~50°C -40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | ≥50000 ώρες |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Εικόνες


Συσκευασία (ξύλινη περίπτωση κιβωτίων ή πτήσης)

Υπηρεσίες
* Εξουσιοδότηση
1) Παρέχουμε την εξουσιοδότηση όλων των συστατικών για 2 πλήρη έτη. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, θα αντικαταστήσουμε ή θα επισκευάσουμε τα αγαθά μας δωρεάν εάν υπάρχει κάτι λανθασμένο με τα.
2) Θα παράσχουμε τη συντήρηση για μια διάρκεια ζωής και τη δαπάνη για τις πρώτες ύλες μόνο.
* Κατάρτιση τεχνολογίας
1) Παρέχουμε την κατάρτιση τεχνολογίας δωρεάν, η οποία περιέχει την εγκατάσταση του λογισμικού και του υλικού, καθώς επίσης και την καθημερινές λειτουργία και την ανίχνευση μηχανικών βλαβών της επίδειξης των οδηγήσεων.
2)Παρέχουμε επίσης τις διαβουλεύσεις διάρκειας ζωής με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο, Skype, WhatsApp ή άλλους τρόπους δωρεάν.
* Πιστοποίηση
Παρέχουμε το εγχειρίδιο λειτουργίας και όλα τα είδη πιστοποίησης όπως το CE, RoHS EMC UL και ούτω καθεξής.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P4.81 η επίδειξη των οδηγήσεων φορτηγών διαφήμισης οθόνης των υπαίθριων αδιάβροχων πλήρων οδηγήσεων χρώματος κινητών για παρουσιάζει, διαφήμιση Προδιαγραφές * Υψηλή ανάλυση των μεγάλων οδηγήσεων * Εύκολος να εγκαταστήσει και να κινήσει οποιους δήποτε όπου και χρόνος * Χρησιμοποιημένος 24 ώρες με (ημ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.