IP65 υπαίθρια οδηγημένη επιτροπή τηλεοπτικής επίδειξης ενοικίου, καλές οδηγημένες συνήθεια οθόνες λειότητας
Λεπτομέρειες προϊόντος
| πάχος γραφείων: | 80mm | Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP65/IP54 |
|---|---|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 3.91mm | Φωτεινότητα: | 6500nits |
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ ΤΥΠΟΣ: | SMD2727 | Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος |
| Επισημαίνω |
Επίδειξη των μπροστινών οδηγήσεων συντήρησης,Υπαίθρια πλήρες χρώμα οδήγησε οθόνης |
||
Περιγραφή προϊόντος
Μπροστινή προσανατολισμένη προς τις υπηρεσίες επίδειξης IP65 υπαίθρια ενοικίου ελαφριά εύκολη οθόνη λειότητας εγκατάστασης καλή
6-υπαίθριος οδηγημένο ενοίκιο display.pdf
Περιγραφή επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου:
1. Σχέδιο ρύθμισης. Μπορείτε να αποσυνθέσετε τα γραφεία, τις ενότητες και τις παροχές ηλεκτρικού ρεύματος χωρίς οποιαδήποτε εργαλεία.
2. Η εγκατάσταση καμπυλών είναι διαθέσιμη. Εσωτερικός και εξωτερικός και οι δύο μέχρι 10°.
3. Η Dustproof και αδιάβροχη εκτίμηση έφθασε στην μπροστινή πλευρά IP65 και η οπίσθια πλευρά IP54, μπορεί να προστατεύσει την οθόνη από τα τυχαία ποτά και τη βροχή, και να εγγυηθεί τις δραστηριότητες ομαλά.
4. Άριστοι διασκεδασμός θερμότητας και noiselessness με τον εξαιρετικά αθόρυβο ανεμιστήρα.
5. Μακρομοριακή εύκαμπτη μάσκα με τη glareless επιφάνεια και την καλύτερη αναλογία αντίθεσης.
6. Ευφυές όργανο ελέγχου LCD για την ένδειξη του χρόνου και της θερμοκρασίας απασχόλησης.
7. Το αρχείο RCFG μπορεί να σωθεί στο εργοστάσιο. Εάν εσείς χαλαροί το αρχείο RCFG, χτυπά ακριβώς» αποκαταστήστε το εργοστάσιο».
Μοντέρνο & κομψό σχέδιο εμφάνισης και εξαιρετικά ελαφρύς.
8. Αυτόματη βαθμολόγηση χρώματος, μεγαλύτερη γωνία εξέτασης, ευρύτερο φάσμα του ακροατηρίου, για να καλύψουν τις λεπτές απαιτήσεις χρώματος.
9. Άριστη θερμική απόδοση.
10. Εκτός από το χρόνο: χτίστε γρήγορα, διατηρήστε γρήγορα, εύκολος στη φόρτωση ή την εκφόρτωση.
11. Όχι μόνο ακολουθεί την τέλεια εμφάνιση, αλλά και για μια καλύτερη επίδραση σκηνικής επίδειξης: να σιγουρευτεί κάθε κύκλωμα καλά-τακτοποιείται, κάθε βίδα είναι στερεά και αξιόπιστη κάθε διαδικασία μετριάζεται η αναζήτησή μας είναι να αφήσουμε κάθε μιας από τις δραστηριότητές σας είναι ζωηρή, όμορφη και τέλεια.
12. Έλεγξε με το PC από το συγχρονισμό, με υψηλό αναζωογονήστε το ποσοστό το σύστημα ελέγχου ένας-συγχρονισμού είναι επίσης διαθέσιμο.
Κύριο χαρακτηριστικό επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου:
• Εξαιρετικά λεπτός και ελαφρύς
• Die-casting δομή αργιλίου ενοικίου
• Άνευ ραφής να συνδέσει
• Γρήγορο σύστημα κλειδαριών, εύκολη εγκατάσταση
• Υψηλός αναζωογονήστε το ποσοστό και την υψηλή αντίθεση
• Ευρεία γωνία εξέτασης
• Λειτουργώντας δείκτης θέσης διαθέσιμος
Προδιαγραφή:
| Πρότυπο | Bor-ΙΙ-3,91 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 3.91mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 65536 pixels/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD2727 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 500mmx500mm/500×1000mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 128*128pixels/128*256pixles |
| Βάρος γραφείου | 8/15kg |
| Υλικό γραφείου | αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65/IP54 |
| Φωτεινότητα | >6500nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/6 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 300w/m2 |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10%, 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | -20~50°C/-40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hours |
| Κύκλος ζωής | ≥100000hours |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |



Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Μπροστινή προσανατολισμένη προς τις υπηρεσίες επίδειξης IP65 υπαίθρια ενοικίου ελαφριά εύκολη οθόνη λειότητας εγκατάστασης καλή 6-υπαίθριος οδηγημένο ενοίκιο display.pdf Περιγραφή επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου: 1. Σχέδιο ρύθμισης. Μπορείτε να αποσυνθέσετε τα γραφεία, τις ενότητες και τι...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.