P1.25 των εξαιρετικά RGB ψηφιακή επιτροπή επίδειξης SMD0909 HD μικρών εικονοκυττάρου οδηγήσεων πισσών
Λεπτομέρειες προϊόντος
| pixel βήματος: | 1.25mm | Πυκνότητα pixel: | 640000 px/m ² |
|---|---|---|---|
| Διάσταση γραφείου: | 400*300MM | βάρος γραφείων: | 4.6kg |
| Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος | Κύκλος ζωής: | ≥100000 ώρες |
| Αρχειοθήκη υλικού: | Die-casting | Λάμψη: | >800nits |
| Επισημαίνω |
Τηλεοπτικός τοίχος των σκηνικών οδηγήσεων,οδηγημένη τηλεοπτική επίδειξη τοίχων |
||
Περιγραφή προϊόντος
P1.25 των εξαιρετικά RGB ψηφιακή επιτροπή επίδειξης SMD0909 HD μικρών οδηγήσεων πισσών εσωτερικών σταθερή
Περιγραφή προϊόντων:
- P1.25 οι εξαιρετικά μικρές πίσσες σας πήραν μια εντυπωσιακή οπτική εμπειρία.
- Γωνία εξέτασης: Γωνία ευρέως εξέτασης: Με 140 βαθμό σε οριζόντιο και 140degree στην κατακόρυφο.
- Σχέδιο: Τυποποιημένο σχέδιο επιτροπής που γίνεται τη γυναικεία κάλτσα, τη μεταφορά, την κατασκευή και τη συντήρηση εύκολες και απλές.
- Η υψηλή ακρίβεια με το άνευ ραφής ράψιμο κατέστησε την εικόνα ζωηρή και φυσική.
- Η χαμηλής ισχύος κατανάλωση και η μακράς διαρκείας έκταση κερδίζουν το κόστος σας πολύ.
- Εργασιακό περιβάλλον: Η σιωπηλή λειτουργία και λίγη θερμότητα που παράγονται είναι διαθέσιμες από το σχέδιο ανεμιστήρων αριθ.
- Το γρήγορο σύστημα κλειδαριών κατέστησε τη μάσκα πιό επίπεδη και βελτίωσε την επίδραση επίδειξής του.
- Αναλογία αντίθεσης: Η αναλογία αντίθεσης στις RGB επιτευχμένο 3:6:1, φέρνοντας στο προϊόν την άριστη απόδοση.
- Εξαιρετικά λεπτό σχέδιο: Τα ενιαία βάρη μόνο 4.6kg γραφείων με την υιοθέτηση του μοντέρνου die-casting αργιλίου κατέστησαν το προϊόν εύκολο να λειτουργήσει.

Εφαρμογές:
Αθλητικό στάδιο, εσωτερική διαφήμιση, κέντρα ψυχαγωγίας, εγκαταστάσεις οικοδόμησης, κοινοτικά κέντρα, και καταστήματα κ.λπ. συντήρησης.

Τεχνική προδιαγραφή
| Πρότυπο | IU-1,2 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 1.25mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 640000 px/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD0909 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 400*300mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 320*240px |
| Βάρος γραφείου | 4.6kg |
| Υλικό γραφείου | die-casting |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) |
IP40/IP21 |
| Φωτεινότητα | >800nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/30 ανίχνευση |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 220w/m2 |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | ≥ 1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
-20~50°C -40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | ≥50000 ώρες |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
FAQ:
1. Q: Μπορώ να πάρω μερικά δείγματα;
Α: Ναι, η διαταγή δειγμάτων είναι διαθέσιμη για τον ποιοτικό έλεγχο και τη δοκιμή αγοράς.
2. Έχετε τα προϊόντα στο απόθεμα;
Α: Ναι, φυσικά.
3. Πώς το εργοστάσιό σας κάνει σχετικά με τον ποιοτικό έλεγχο;
Α: Η ποιότητα είναι προτεραιότητα. Κάθε προϊόν θα συναρμολογηθεί πλήρως και θα εξεταστεί προσεκτικά πρίν συσκευάζει και στέλνει.
4. Είναι διαθέσιμο στον πελάτη τυπωμένων υλών απαραίτητο λογότυπο στο οδηγημένο προϊόν σας;
Α: Σίγουρα είναι. Παρακαλώ ενημερώστε και επιβεβαιώστε τις λεπτομέρειες σχεδίου λογότυπων με την ομάδα μας μπροστά από την παραγωγή. Κατόπιν, θα ακολουθήσουμε την απαίτησή σας.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P1.25 των εξαιρετικά RGB ψηφιακή επιτροπή επίδειξης SMD0909 HD μικρών οδηγήσεων πισσών εσωτερικών σταθερή Περιγραφή προϊόντων: P1.25 οι εξαιρετικά μικρές πίσσες σας πήραν μια εντυπωσιακή οπτική εμπειρία. Γωνία εξέτασης: Γωνία ευρέως εξέτασης: Με 140 βαθμό σε οριζόντιο και 140degree στην κατακόρυφο. ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.