Υψηλός αναζωογονήστε σχέδιο τοίχων μέσων των οδηγήσεων επίδειξης κουρτινών των εσωτερικών οδηγήσεων ποσοστού το λεπτό εξαιρετικά
Λεπτομέρειες προϊόντος
| pixel βήματος: | 8.33mm/16.67mm | Πυκνότητα pixel: | 7.200 pixels/m ² |
|---|---|---|---|
| Net.weight/γραφείο: | 7.8kg | Λάμψη: | 6500cd/m ² |
| Μέγεθος γραφείου (H×W×L) χιλ.: | 1000×500×60 | Λόγος αντίθεσης: | 3000:1 |
| βάρος γραφείων: | 50kg | Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό: | >1500hz |
| Επισημαίνω |
οδηγημένη οθόνη πλέγματος,οδηγημένη επίδειξη προσόψεων |
||
Περιγραφή προϊόντος
Η επίδειξη κουρτινών των πλήρων οδηγήσεων χρώματος, υψηλή φωτεινότητα SMD3535 υψηλή αναζωογονεί οδηγημένη την ποσοστό πρόσοψη μέσων
Περιγραφή
Σταθερό, άψογο σχέδιο, θαυμάσια διαδικασία παραγωγής
Σχεδιασμένοι με ένα σχεδιάγραμμα αργιλίου, οι τρεις ελαφριοί φραγμοί διαμορφώνουν μια μονάδα.
Σταθερός από τη μονάδα για να εξασφαλίσει λειότητα οθόνης
Διαφανές, μικρό φορτίο αέρα
Η διαπερατότητα είναι μεταξύ 35% και 70%, ανάλογα με την απόσταση μεταξύ των απόψεων, που μειώνουν την αντίσταση αέρα
Αυτό επιτρέπει στην επίδειξη για να είναι διαπερατή στον αέρα, έτσι το φορτίο αέρα του είναι εξαιρετικά ισχυρό, έτσι
Το προϊόν δεν πρέπει να εγκαταστήσει έναν ανεμιστήρα, αφ' ετέρου, αυτό απεικονίζει την ενέργεια - αποταμίευση και προστασία του περιβάλλοντος της ελαφριάς οθόνης φραγμών.
Εξαιρετικά-λεπτό σχέδιο
30% ο αναπτήρας από τις παραδοσιακές οθόνες, ο λεπτύτερος είναι μόνο 12mm, μειώνοντας το φορτίο οικοδόμησης.




Pre-sale υπηρεσία:
1. Έρευνες απάντησης σε 24 ώρες.
2. Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για τον πελάτη.
3. Παρέχετε τις μοναδικές και επαγγελματικές λύσεις βασισμένες στην απαίτηση του πελάτη.
4. Φύλλο στοιχείων και προσφορά δειγμάτων.
5. Άλλες υπηρεσίες, όπως το ειδικό σχέδιο συσκευασίας, εργοστάσιο που επισκέπτεται και ούτω καθεξής.
Υπηρεσία -πώλησης:
1. Ακολουθώντας έκθεση στην παραγωγή.
2. Έκθεση ποιοτικής δοκιμής για κάθε διαταγή.
3. Φωτογραφίες και βίντεο σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη.
4. Ελεύθερα ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μεταπώλησης:
1. Ελεύθερες συντήρηση και βελτίωση διάρκειας ζωής.
2. Η καταγγελία αποκρίνεται περίοδος να μην υπερβεί 24 ώρες καθοδήγηση συντήρησης και λύση προβλήματος που παρέχεται σε 48 ώρες.
3. Ακολουθώντας έκθεση ικανοποίησης πελατών.
4. Ελεύθερη κατάρτιση τεχνικών.
| ΠΡΟΤΥΠΟ | 8/16mm |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD (3535) |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD3 σε 1 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου (H×W) χιλ. | 8.33/16.67 |
| Μέγεθος ενότητας (H×W×L) χιλ. | 1000×9.5×11 |
| Ψήφισμα | 120×30 (H×W) |
| Μέγεθος γραφείου (H×W×L) χιλ. | 1000×500×60 |
| Net.weight/γραφείο | 7.8kg |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65 |
| Δύναμη | Εναλλασσόμενο ρεύμα 240 ή 110±10%, 50~60Hz |
| Χρησιμότητα | Υπηρεσία Front&Rear |
| Max.Power κατανάλωση | ≤500W/m ² |
| Avg.Power κατανάλωση | 167W/m ² |
| Φωτεινότητα | 6500cd/m ² |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου (pixel/m ²) | 7.200 |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 120°/120° |
| Αναλογία αντίθεσης | 3,000:1 |
| Διαφάνεια | 43% |
| Θερμοκρασία/υγρασία λειτουργίας | -30°C σε +50°C/10% σε 95% |
| Διάρκεια ζωής (50%brightness) | 80,000hours |
| Γκρίζα κλίμακα | 14 μπιτ |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | ≥1920Hz |
| Ποσοστό πλαισίων | fps του 30/50/60 |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Η επίδειξη κουρτινών των πλήρων οδηγήσεων χρώματος, υψηλή φωτεινότητα SMD3535 υψηλή αναζωογονεί οδηγημένη την ποσοστό πρόσοψη μέσων Περιγραφή Σταθερό, άψογο σχέδιο, θαυμάσια διαδικασία παραγωγής Σχεδιασμένοι με ένα σχεδιάγραμμα αργιλίου, οι τρεις ελαφριοί φραγμοί διαμορφώνουν μια μονάδα. Σταθερός απ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.