Η πλήρης χρώματος 4G επίδειξη αφισών των οδηγήσεων ψηφιακή, ενιαίο δευτερεύον ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης οδήγησε την οθόνη
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου: | 1R1G1B | Λάμψη: | >1200nits |
|---|---|---|---|
| Καλύπτουν υλικό: | Θωρακισμένο γυαλί | Πλαίσιο Υλικό: | Πλαίσιο αργιλίου |
| Ανίχνευση: | σάρωση 1/16 | Πλαίσιο Sizee: | 843*1935*95mm |
| Επισημαίνω |
Οδηγημένη οθόνη αφισών,Επίδειξη των οδηγήσεων καθρεφτών |
||
Περιγραφή προϊόντος
Των πλήρων οδηγήσεων χρώματος εσωτερικών αφισών ελαφριά κιβωτίων εξοικονόμηση ενέργειας ψηφιακό 4G φωτεινότητας ενιαίος-πλευράς υψηλή
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων:
- Σχεδιασμένος με τη μοντέρνη δομή γραφείων και την αξιόπιστη λειτουργία του αντι-νερού και του εξαερισμού.
- Η μπροστινή επίδειξη προστατεύεται από το μετριασμένο γυαλί που είναι αντιδιαβρωτικό, αντιστατικό και αντισεισμικό.
- Η μικροί κατανάλωση ενέργειας και ο κύκλος ζωής είναι περισσότερο από 80.000 ώρες.
- Ευκολότερος να εγκαταστήσει και να αλλάξει το γραφικό.
- Έχει κατασκευαστεί με τις πιό πρόσφατες τεχνολογίες για να του δώσει ένα ομαλότερο, πιό λεπτό σχεδιάγραμμα.
- Ενημερώστε το ψηφιακό περιεχόμενό σας στην ισχυρή ενσωματωμένη συσκευή αναπαραγωγής πολυμέσων μας μέσω WIFI, USB και 4G.
- Εύκολος να προσδιορίσει τις οθόνες σας και να διαχειριστεί τις τοποθετήσεις όπως την αναλογία φωτεινότητας και αντίθεσης.
- Η μικρή πίσσα πισσών και υψηλός αναζωογονεί το ποσοστό σας παίρνει μια εντυπωσιακή οπτική εμπειρία.
- Η ζωηρή και ζωηρόχρωμη εικόνα παρέχει τη φανταστική οπτική απόλαυση θεατών.
- Φέρνει με το πλαίσιο κραμάτων αργιλίου και τη μετριασμένη επιφάνεια γυαλιού
- Ευρέως χρησιμοποιείται στις λεωφόρους αγορών, τα ξενοδοχεία, τους κινηματογράφους, τα εστιατόρια, τους φραγμούς, τον καφέ, την οικογένεια κ.λπ.
- Υποστηρίξτε το παιχνίδι και τη διαχείριση συστάδων για να κερδίσετε χρόνο και εργατικό δυναμικό.

Τεχνικές παράμετροι:
| Πρότυπο | Iad-4-Ι |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 4mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | 1R1G1B |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD2121 (μαύρος) |
| Μέγεθος ενότητας | 256*128 |
| Μέγεθος οθόνης | 768*1280mm |
| Ψήφισμα οθόνης (W*H) | 192*320 |
| Μέγεθος πλαισίων | 843*1935*95mm |
| Υλικό πλαισίων | Πλαίσιο αργιλίου |
| Υλικό βάσεων | Βάση χάλυβα |
| Υλικό κάλυψης | Θωρακισμένο γυαλί |
| Βάρος | 95kg |
| Φωτεινότητα | >1200nits |
| Οδηγώντας μέθοδος | Σταθερό ρεύμα |
| Ανίχνευση | 1/16 ανίχνευση |
| Γωνία άποψης (H/V) | 140°/140° |
| Απόσταση εξέτασης | ≥4m |
| Κατανάλωση ισχύος (μέγιστο) | 800w |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| MTBF | ≥1000 ώρες |
| Ρεύμα γήινης διαρροής | <1> |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40℃ ~ +85℃ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30℃ ~ +60℃ |
| Λειτουργούσα υγρασία | 10%~75% |
| Σύστημα ελέγχου | USB/LAN/WIFI το /GPRS/3G/4G |
| Πιστοποίηση | UL, CE, ROHS EMC |

Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Των πλήρων οδηγήσεων χρώματος εσωτερικών αφισών ελαφριά κιβωτίων εξοικονόμηση ενέργειας ψηφιακό 4G φωτεινότητας ενιαίος-πλευράς υψηλή Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων: Σχεδιασμένος με τη μοντέρνη δομή γραφείων και την αξιόπιστη λειτουργία του αντι-νερού και του εξαερισμού. Η μπροστινή επίδειξη πρ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.