P6.67 ελαφρύ αργίλιο ρίψεων κύβων γραφείου επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου
Λεπτομέρειες προϊόντος
| pixel βήματος: | 6.67mm | Πυκνότητα pixel: | 22478 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Τύπος LED: | SMD3535 | Διάσταση γραφείου: | 640mmx640mm |
| Ψήφισμα γραφείου: | 96*96pixels | Λάμψη: | >6500nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V): | 140°/140° | Οδηγώντας μέθοδος: | 1/6 ανίχνευση |
| Επισημαίνω |
οδηγημένο σκηνικό σκηνικό οθόνης,σκηνική οδηγημένη υπόβαθρο οθόνη |
||
Περιγραφή προϊόντος
P6.67 6.67mm ελαφρύ αργίλιο ρίψεων κύβων γραφείου επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου
HD το πλήρες χρώμα ενοικίου οδήγησε την επίδειξη:
1. Σχέδιο μασκών Highcontrast: το νέο αντιθαμπωτικό σχέδιο μασκών, η λεπτή επεξεργασία άμμου και το μαύρο επίστρωμα στην επιφάνεια, αριθ. - έντονο φως, και βελτιώνουν την αντίθεση.
2. Αυτόματο SMT: υιοθετώντας highend την αυτόματη SMT μηχανή, την προηγμένες συγκόλληση κυμάτων και την επεξεργασία συγκόλλησης επανακυκλοφορίας, για να αποφύγει αποτελεσματικά το λανθασμένο βούλωμα, διαρροή βουλωμάτων, συγκόλληση διαρροής, εικονικά προβλήματα συγκόλλησης.
3. Ακολουθία ενότητας: βελτιώστε το planeness ολόκληρης της οθόνης, και μειώστε τη ραφή μεταξύ των γειτονικών ενοτήτων.
4. Πολυ γκρίζα επίδειξη: υιοθέτηση της δεκαεξάμπιτης γκρίζας τεχνολογίας επεξεργασίας για να αποκαταστήσει τη φυσική εικόνα. Και χρησιμοποιώντας την οδηγώντας τεχνολογία s-PWM για να προσθέσει τον γκρίζο βαθμό, καλύψτε τις υψηλές γκρίζες απαιτήσεις επίδειξης 16bits με τη χαμηλή φωτεινότητα.
5. Σημείο από το σημείο διόρθωση: η τεχνολογία διορθώσεων της φωτεινότητας και της χρωματικότητας για να εξασφαλίσει την ομοιομορφία της οδηγημένων φωτεινότητας και του χρώματος της οθόνης.
Ποικιλία και ευκολία
1. Διάφορη εγκατάσταση: συνέλευση γραφείων ή μαγνητική εγκατάσταση αναρρόφησης
2. Εύκολη συντήρηση: προαιρετική μπροστινή συντήρηση, πίσω συντήρηση και ενιαία συντήρηση σημείου σύμφωνα με την περιοχή εγκαταστάσεων.
3. Υψηλό σχέδιο μασκών αντίθεσης
Προδιαγραφή
| Πρότυπο | Σφαίρα-6,67 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 6.67mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 22478 pixels/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD3535 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 640mmx640mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 96*96pixels |
| Βάρος γραφείου | 13kg |
| Υλικό γραφείου | αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65/IP54 |
| Φωτεινότητα | >6500nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/6 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 300w/m2 |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10%, 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | -20~50°C/-40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Κύκλος ζωής | ≥100000hrs |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Άριστη υπηρεσία μεταπώλησης
1.Warranty θα ισχύσει για 24 μήνες ενάντια στην ατέλεια κατασκευής.
2.The η εξουσιοδότηση δεν θα ισχύσει για τις ακόλουθες περιστάσεις:
a) Ζημία που προκαλείται από το αδικαιολόγητο δάκρυ ware&, την κακή χρήση, την ανάρμοστη εγκατάσταση ή τη λειτουργία, παραμέληση, ατυχήματα.
b) Ζημία που προκαλείται από τις φυσικές καταστροφές, την πυρκαγιά πλημμυρών, την αστραπή ή τη ρύπανση.
c) Εάν το στοιχείο άνοιξαν, οποιαδήποτε μέρη που αφαιρούνται ή που επισκευάζονται από οποιοδήποτε αναρμόδιο πρόσωπο.


Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P6.67 6.67mm ελαφρύ αργίλιο ρίψεων κύβων γραφείου επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου HD το πλήρες χρώμα ενοικίου οδήγησε την επίδειξη: 1. Σχέδιο μασκών Highcontrast: το νέο αντιθαμπωτικό σχέδιο μασκών, η λεπτή επεξεργασία άμμου και το μαύρο επίστρωμα στην επιφάνεια, αριθ. - έντονο φ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.