Μπροστινή οδηγημένη HD επίδειξη 600x337.5mm πρόσβασης P1.8 επιτροπή για τη διαταγή του κέντρου
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 1.66mm | Πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 360000 px/m2 |
|---|---|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | SMD1010 | Διαμόρφωση οδηγήσεων: | 1R1G1B |
| Υλικό γραφείου: | Die-casting | Βάρος γραφείου: | 4,6 κιλά |
| Γωνία εξέτασης (H/V): | 140°/140° | Οδηγώντας μέθοδος: | 1/30 ανίχνευση |
| Επισημαίνω |
οδηγημένη λεωφόρος επίδειξη αγορών,Επίδειξη των μορφωματικών οδηγήσεων |
||
Περιγραφή προϊόντος
Μπροστινή οδηγημένη HD επίδειξη 600x337.5mm πρόσβασης P1.8 επιτροπή για τη διαταγή του κέντρου
Οδηγημένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης P1.8 HD:
1. Υψηλή γκρίζα κλίμακα κάτω από τη χαμηλή φωτεινότητα: Η διευθετήσιμη φωτεινότητα (>800nit) όχι μόνο καλύπτει τις απαιτήσεις φωτεινότητας της οθόνης επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων, αλλά και διατηρεί τη λεπτή και σαφή εικόνα από το δεκαεξάμπιτο γκρίζο επίπεδο. Εκτός αυτού, η υψηλή επίδραση καθορισμού έρχεται με την ομοιόμορφη φωτεινότητα και το μαλακό χρώμα είναι κατάλληλο για εσωτερικό.
2. Ευρεία γωνία εξέτασης: Είτε η συνεδρίαση σε ένα ευρύχωρο είτε στενό δωμάτιο, τις οριζόντιες και κάθετες γωνίες εξέτασης είχε την προσιτότητα 140 βαθμοί, η οποία ικανοποιεί πολύ τις ανάγκες εξέτασης του ακροατηρίου στις διαφορετικές κατευθύνσεις. Η επίδραση εικόνων δεν θα αλλάξει κατά ένα μεγάλο μέρος στη σειρά.
3. Άριστη θερμική διαχείριση: Σε ένα εσωκλειόμενο ή ημι κλειστό διάστημα, ο διασκεδασμός θερμότητας είναι πολύ σημαντικός, και το μοναδικό σχέδιο επιτρέπει ότι αυτό το προϊόν έχει μια άριστη θερμική διαχείριση. Προσθέτουμε επίσης μια μάσκα στην επιφάνεια, η οποία λόγω του διασκεδασμού θερμότητας, και φως εστίασης, για να επιτύχει την καλύτερη επίδραση εξέτασης.
4. Εξοικονόμηση ενέργειας: Η σταθερή οδήγηση τσιπ τάσης μειώνει την κατανάλωση ισχύος και προτρέπει τη σταθερότητα. Η κατανάλωση ισχύος ανά τετραγωνικό μέτρο είναι για 220W.
5. Ελαφρύς και άνευ ραφής: Το εξαιρετικά-ελαφρύ κιβώτιο, αυτό είναι ευκολότερο και γρηγορότερο να λειτουργήσει και να εγκαταστήσει, έτσι μπορεί να κερδίσει δαπάνες εργασίας και χρόνου.
Οδηγημένη HD επίδειξη Specs P1.8
| Uhd-1,875 | |
| Φυσική πίσσα | 1.87mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD 1010 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 286.225 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W × Χ) (χιλ.) | 150 × 168,75 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 600 × 337,5 |
| NO.of ενότητες ανά επιτροπή (W × Χ) | 4 × 2 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W × Χ) | 80 × 90 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W × Χ) | 320 × 180 |
| Υλικό επιτροπής | Die-casting |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 6 kg/panel |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | ≤300 W/m ² |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | ≤600 W/m ² |
| Φωτεινότητα | 600~800 ψείρες |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >2,880Hz |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | ≥100,000 ώρες |
Οδηγημένη άποψη επίδειξης P1.8 HD



Υπηρεσίες
1. Εξουσιοδότηση
1) Παρέχουμε την εξουσιοδότηση όλων των συστατικών για 2 πλήρη έτη. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, θα αντικαταστήσουμε ή θα επισκευάσουμε τα αγαθά μας δωρεάν εάν υπάρχει κάτι λανθασμένο με τα.
2) Θα παράσχουμε τη συντήρηση για μια διάρκεια ζωής και τη δαπάνη για τις πρώτες ύλες μόνο.
2. Κατάρτιση τεχνολογίας
1) Παρέχουμε την κατάρτιση τεχνολογίας δωρεάν, η οποία περιέχει την εγκατάσταση του λογισμικού και του υλικού, καθώς επίσης και την καθημερινές λειτουργία και την ανίχνευση μηχανικών βλαβών της επίδειξης των οδηγήσεων.
2) Παρέχουμε επίσης τις διαβουλεύσεις διάρκειας ζωής με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο, Skype, WhatsApp ή άλλους τρόπους δωρεάν.
3. Πιστοποίηση
Παρέχουμε το εγχειρίδιο λειτουργίας και όλα τα είδη πιστοποίησης όπως το CE, RoHS EMC UL και ούτω καθεξής.
4. Package&Shipment
1) Συνήθως, θα στείλουμε μέσα σε 20-25 εργάσιμες ημέρες μετά από τη θέση πελατών μια διαταγή, αλλά ο πραγματικός χρόνος άφιξης επηρεάζεται από το περιβάλλον μεταφορών και άλλες πτυχές.
2) Γενικά, τα προϊόντα μας συσκευάζονται στα ξύλινα κιβώτια και περίπτωση πτήσης.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Μπροστινή οδηγημένη HD επίδειξη 600x337.5mm πρόσβασης P1.8 επιτροπή για τη διαταγή του κέντρου Οδηγημένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης P1.8 HD: 1. Υψηλή γκρίζα κλίμακα κάτω από τη χαμηλή φωτεινότητα: Η διευθετήσιμη φωτεινότητα (>800nit) όχι μόνο καλύπτει τις απαιτήσεις φωτεινότητας της οθόνης ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.