Η ανταγωνιστική επίδειξη σκηνικού ενοικίου τιμών P4.81 υπαίθρια οδήγησε την τηλεοπτική επιτροπή με Kinglight Leds
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 4.81mm | Πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 10000 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ ΤΥΠΟΣ: | SMD2525 | Διάσταση γραφείου: | 500mmx1000mm |
| Ψήφισμα γραφείου: | 52*52pixels | Βάρος γραφείου: | 8KG |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP65 | Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό: | 1,920Hz |
| Επισημαίνω |
οδηγημένο σκηνικό σκηνικό οθόνης,σκηνική οδηγημένη υπόβαθρο οθόνη |
||
Περιγραφή προϊόντος
Η ανταγωνιστική επίδειξη σκηνικού ενοικίου τιμών P4.81 υπαίθρια οδήγησε την τηλεοπτική επιτροπή με Kinglight Leds
P4.81 υπαίθριο χαρακτηριστικό γνώρισμα επίδειξης σκηνικού ενοικίου
1. Χάρι στην τεχνολογία τριάδας SMD, η οθόνη είναι ικανή της ευρείας γωνίας εξέτασης, της ομαλότερων επιφάνειας και της σταθερότητας.
2. Άνευ ραφής να συνδέσει.
3, το υψηλό γκρίζο επίπεδο και η χαμηλότερη φωτεινότητα παραδίδουν την καλή εκτέλεση επίδειξης και τη ζωηρή εικόνα.
4. Γρήγορη εγκατάσταση και εύκολη συντήρηση, μπροστινή ή οπίσθια συντήρηση.
P4.81 υπαίθρια εφαρμογή επίδειξης σκηνικού ενοικίου
Εσωτερικό στάδιο, τράπεζες, κέντρα χρηματιστηρίου, στάση λεωφορείου, θεματικό πάρκο, αερολιμένας, εμπορική διαφήμιση, κινητά μέσα.
Πιστοποιητικό
Έχουμε ISO9001: 2008, ΣΥΜΒΟΎΛΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΉΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΊΑΣ, CE, ROHS, ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΆ UL.
Η υπηρεσία μας
Ο στόχος μας είναι όχι μόνο πωλεί τα προϊόντα σε σας, αλλά και για να διατηρήσει μια μακροπρόθεσμη σχέση συνεργασίας ο ένας με τον άλλον. Ανεξάρτητα από το πόσο μεγάλοι ή μικροί η απαίτησή σας θα κάνουμε το καλύτερό μας για να ικανοποιήσουμε την απαίτησή σας. Μια υπηρεσία στάσεων από το σχέδιο, κατασκευή, παραδίδει στην εγκατάσταση και την μετά από-υπηρεσία.
Μπορούμε να κατασκευάσουμε αυστηρά σύμφωνα με τα σχέδια και το αίτημά σας.
Μπορούμε να σχεδιάσουμε μια καταλληλότερη πρόταση για σας από την ομάδα μας.
Γιατί μας επιλέξτε;
1. Είμαστε επαγγελματικοί manufactory της επίδειξης των οδηγήσεων γιατί περισσότερο από 10 έτη σε Shenzhen China.We έχουν 15.000 τετραγωνικά μέτρα της βάσης παραγωγής, αρκετές για οποιεσδήποτε διαταγές.
2.We έχουν ενσωματώσει την ομάδα πωλήσεων, σας αφήνουν καμία ανησυχία από pre-sales στις μεταπωλήσεις
3. Τα έτη παραγωγής δοκιμάζουν εμείς μπορούν πολύ καλός να ελέγξουν την ποιότητα του προϊόντος, του cOem και του ODM
αποδεκτός.
4.100% QC επιθεώρηση πρίν στέλνει.
5.attractive τιμή!
P4.81 υπαίθρια προδιαγραφή επίδειξης σκηνικού ενοικίου
| Bor-ι-4 | |
| Φυσική πίσσα | 4,81 χιλ. |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD 2525 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 43264 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W × Χ) (χιλ.) | 250 × 250/250×500 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 500 × 500 × 80 |
| 500 × 1000 × 80 | |
| ΚΑΜΙΑ ενότητα .of ανά επιτροπή (W × Χ) | 2 × 2 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W × Χ) | 52×52/52×104 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W × Χ) | 104×104/104×208 |
| Υλικό επιτροπής | Die-Casting αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 9/ 15 kg/panel |
| Γκρίζα κλίμακα | 14-16 μπιτ |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 75 /150 W/m ² |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 225 /550 W/m ² λ |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -30ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1.920 Hz |
| Φωτεινότητα | >5000 ψείρες |
P4.81 υπαίθρια δοκιμή γήρανσης επίδειξης σκηνικού ενοικίου πριν από την παράδοση


Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Η ανταγωνιστική επίδειξη σκηνικού ενοικίου τιμών P4.81 υπαίθρια οδήγησε την τηλεοπτική επιτροπή με Kinglight Leds P4.81 υπαίθριο χαρακτηριστικό γνώρισμα επίδειξης σκηνικού ενοικίου1. Χάρι στην τεχνολογία τριάδας SMD, η οθόνη είναι ικανή της ευρείας γωνίας εξέτασης, της ομαλότερων επιφάνειας και της ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.