Μπροστινή εσωτερική οδηγημένη επίδειξη υπηρεσιών P1.9 HD με τα nationstar leds για το κέντρο κυκλοφορίας
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τύπος: | Εσωτερικός | Πίσσα εικονοκυττάρου: | 1.92mm |
|---|---|---|---|
| Αναζωογονήστε το ποσοστό: | ≥ 1500Hz | Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος |
| Υλικό γραφείου: | Die-casting | Βάρος γραφείου: | 4,6 κιλά |
| κύκλος ζωής: | ≥50000 ώρες | Αποτυχία εικονοκυττάρου: | <0> |
| Επισημαίνω |
Οδηγημένος HD τηλεοπτικός τοίχος,οδηγημένη λεωφόρος επίδειξη αγορών |
||
Περιγραφή προϊόντος
Μπροστινή εσωτερική οδηγημένη επίδειξη υπηρεσιών P1.9 HD με τα nationstar leds για το κέντρο κυκλοφορίας
Εσωτερική οδηγημένη περιγραφή επίδειξης P1.9 HD:
1) Εφαρμογή: Εσωτερικός σταθερός
2) Προαιρετικός της μπροστινής υπηρεσίας και της οπίσθιας υπηρεσίας
3) Σιωπηλή λειτουργία
4) Ελαφρύς και άνευ ραφής
5) Υψηλή γκρίζα και χαμηλή φωτεινότητα
6) Πίστη υψηλού χρώματος
7) Ευρεία γωνία εξέτασης
8) Άριστη θερμική διαχείριση
9) Μικρή κατανάλωση
10) Γρήγορο σύστημα κλειδαριών που επιτρέπει τα γρήγορα ξάρτια
11) Μακράς διαρκείας χρόνος έκτασης
12) Ο πιό σύντομος μέσος χρόνος η αποτυχία
Εσωτερική οδηγημένη επίδειξη Specs P1.9 HD
| Πρότυπο | IU-1,9 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 1.92mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 271232 px/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD1010 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 400*300mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 208*156px |
| Βάρος γραφείου | 4.6kg |
| Υλικό γραφείου | die-casting |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) |
IP40/IP21 |
| Φωτεινότητα | >800nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/26 ανίχνευση |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 220w/m2 |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | ≥ 1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
-20~50°C -40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | ≥50000 ώρες |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Περιπτώσεις

Περίπου εμείς
1) Το Bakovision έχει μια πλήρη γραμμή παραγωγής που περιλαμβάνουν την εσωτερική και υπαίθρια πλήρη οθόνη χρώματος, τοίχος κουρτινών υποβάθρου των οδηγήσεων, καμμμένη επίδειξη των οδηγήσεων, οθόνη πληροφοριών λουρίδων των οδηγήσεων.
2) Το Bakovision είναι κύριο της διαφοροποιημένης επιχειρησιακής φιλοσοφίας του, ο διοικητικός τρόπος ομάδας προστατεύει κάθε άριστη ποιότητα στοιχείων επίδειξης, υψηλής ποιότητας υπηρεσία για τους πελάτες για να ανησυχήσει για την ανύψωση.
3) Είμαστε κύριοι περισσότερων από 10000 τετραγωνικών μέτρων. Η ικανότητα παραγωγής μας φθάνει σε 8.000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα. Εξασφαλίζει ότι θα μπορούσαμε να ικανοποιήσουμε τις ανάγκες πελατών.
4) Η επίδειξη των εσωτερικών πλήρων οδηγήσεων χρώματος που τοποθετείται υιοθετεί τη μάσκα κραμάτων αργιλίου, η οποία έχει την άριστη θερμική διαχείριση. Όσον αφορά στην υπαίθρια πλήρη οθόνη χρώματος, το σχεδιάζουμε και παράγουμε αυστηρά σύμφωνα με τα πρότυπα IP65.
5) Αξιόπιστη ποιότητα, προηγμένη τεχνολογία, σταθερή τεχνολογία, αυτοματοποιημένος εξοπλισμός παραγωγής, και λογική τιμή.
6) Κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης της οθόνης επίδειξης, θα κάνουμε μια απλή κατάρτιση για το σύστημα και την αρχή εργασίας της επίδειξης των οδηγήσεων. Αυτό συμπεριλαμβανομένης της εγκατάστασης του συστήματος επίδειξης και της καθημερινής συντήρησης, καθώς επίσης και απλή ανίχνευση μηχανικών βλαβών λογισμικού και υλικού.
FAQ:
Q1: Πότε είναι η παράδοση χρόνος;
Α1: θα ολοκληρώσουμε την κατασκευή μέσα σε 10 ημέρες μετά από να λάβουμε την κατάθεση.
Q2: Ποια είναι η μέθοδος πληρωμής;
A2: Υποστηρίζουμε ποικίλες μεθόδους πληρωμής, ο πιό κοινός είναι TT.
Q3: Ποια είναι η πίσσα εικονοκυττάρου για την οθόνη επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων;
A3: Υπαίθριος (P3mm/P3.91mm/P4mm/P5mm/P6mm/P6.25mm/P6.67mm/P8mm/P10mm/P16mm)
Q4: Πού χρησιμοποιείται για;
A4: Υπαίθρια & σταθερή χρήση. Ευρέως χρησιμοποιημένος για το φυσικό αθλητισμό, διαφήμιση, τράπεζα, χρηματιστήριο, σταθμός, λιμένας, αγορά, τηλεπικοινωνίες, τμήμα, σχολείο, όργανο ελέγχου, εστιατόριο, ψυχαγωγία, ect.
Q5: Μπορεί να παίξει το βίντεο HD;
A5: Ναι, μπορεί να πραγματοποιήσει την τηλεοπτική λειτουργία HD με το ελέγχοντας σύστημα Linsn.
Q6: Ποιο είναι το ελέγχοντας σύστημα;
A6: Το τυποποιημένο ελέγχοντας σύστημά μας για αυτό το πρότυπο είναι Linsn, Novastar. Επίσης υποστηρίξτε άλλο ελέγχοντας σύστημα, όπως Xixun, το TF, Colorlight, κ.λπ.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Μπροστινή εσωτερική οδηγημένη επίδειξη υπηρεσιών P1.9 HD με τα nationstar leds για το κέντρο κυκλοφορίας Εσωτερική οδηγημένη περιγραφή επίδειξης P1.9 HD: 1) Εφαρμογή: Εσωτερικός σταθερός 2) Προαιρετικός της μπροστινής υπηρεσίας και της οπίσθιας υπηρεσίας 3) Σιωπηλή λειτουργία 4) Ελαφρύς και άνευ ραφ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.