Έξω από τη σταθερή επίδειξη 6.4mm των οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων κατανάλωση ισχύος SMD2727 Iow
Λεπτομέρειες προϊόντος
| pixel βήματος: | 6,4 mm | Διαμόρφωση οδηγήσεων: | SMD2727 |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | ≥6500nit | Γωνία εξέτασης (H/V): | 160°/140° |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό: | >1920Hz | Επίπεδο IP: | IP65/IP54 |
| Κατανάλωση ισχύος (AVG.): | 245w/square μετρητής | ||
| Επισημαίνω |
οδήγησε ψηφιακή billboard,υπαίθρια οδήγησε billboard |
||
Περιγραφή προϊόντος
επίδειξη των υπαίθριων σταθερή οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων 6.4mm SMD2727, υψηλός τηλεοπτικός τοίχος φωτεινότητας
Περιγραφή
Πιθανώς η ομορφότερη υπαίθρια επίδειξη διαφήμισης στην ιστορία, επίδειξη των φωτοηλεκτρικών ανατρεπτικών υπαίθριων οδηγήσεων Bako, μπορεί άμεσα να επιλέξει οθόνη φρακτών σταδίων αλλαγής εξαρτημάτων τη δεύτερη.

Η ενότητα και το κιβώτιο αποτελούνται από το υλικό αργιλίου, και η ικανότητα διασκεδασμού θερμότητας είναι 60 φορές καλύτερη από αυτή του παραδοσιακού κιβωτίου σιδήρου η λειτουργία είναι σταθερή στο υψηλής θερμοκρασίας περιβάλλον, και η ζωή επίδειξης επεκτείνεται πολύ.


FAQ
1. Τι είναι πίσσα εικονοκυττάρου, πυκνότητα εικονοκυττάρου, QTY των οδηγήσεων, και διαμόρφωση εικονοκυττάρου;
Η πίσσα εικονοκυττάρου είναι η απόσταση μεταξύ των γειτονικών εικονοκυττάρων.
Η πυκνότητα εικονοκυττάρου είναι η ποσότητα εικονοκυττάρων ανά τετραγωνικό μέτρο.
QTY των οδηγήσεων είναι η ποσότητα λαμπτήρων των οδηγήσεων ανά τετράγωνο.
Η διαμόρφωση εικονοκυττάρου είναι η περιγραφή της συνέπειας ενός εικονοκυττάρου, για παράδειγμα, εμείς χρησιμοποιεί 1 κόκκινο λαμπτήρα, 1 πράσινος λαμπτήρας, και 1 μπλε λαμπτήρας για να συνθέσει ένα εικονοκύτταρο, η διαμόρφωση εικονοκυττάρου είναι 1R1G1B.
2. Τι είναι τύπος των οδηγήσεων, μέγεθος ενότητας και ψήφισμα ενότητας;
Ο τύπος των οδηγήσεων είναι η περιγραφή του λαμπτήρα των οδηγήσεων, για παράδειγμα, το εμπορικό σήμα, η μορφή σε φυσικό, το μέγεθος του λαμπτήρα, κ.λπ.
Το μέγεθος ενότητας είναι η μέτρηση μιας ενότητας.
Το ψήφισμα ενότητας είναι ο αριθμός εικονοκυττάρων ανά ενότητα.
3. Τι είναι μέθοδος Drive, οδηγώντας ολοκληρωμένο κύκλωμα και παροχή ηλεκτρικού ρεύματος;
Μέθοδος κίνησης: πάντα χρησιμοποιούμε στατικό, 1/2scan, 1/4 ανίχνευση, 1/8 ανίχνευση, 1/16 ανίχνευση, το τελευταίο ένα συμβάλλει στη λιγότερη φωτεινότητα από τα πρώτα. Χρησιμοποιούμε πάντα στατικό τον υπαίθριο, και χρησιμοποιούμε τα διαφορετικά είδη ανίχνευσης εσωτερικά.
Το οδηγώντας ολοκληρωμένο κύκλωμα είναι ο γενικός όρος για διάφορα είδη του ολοκληρωμένου κυκλώματος, τα οποία χρησιμοποιούνται για να ελέγξουν τους λαμπτήρες των οδηγήσεων, και ως γέφυρα μεταξύ του συστήματος ελέγχου και των λαμπτήρων.
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: ένα είδος συσκευής που χρησιμοποίησε ως μεταφορά από το εναλλασσόμενο ρεύμα 220V στο συνεχές ρεύμα 5V. Φαίνεται πάντα όπως ένα κιβώτιο στο γραφείο.
4. Τι είναι γωνία εξέτασης;
Η γωνία εξέτασης είναι η μέγιστη γωνία στην οποία μια επίδειξη μπορεί να αντιμετωπισθεί με την αποδεκτή οπτική απόδοση. Περιλαμβάνει την οριζόντια γωνία εξέτασης και την κάθετη γωνία εξέτασης.
| Πρότυπο | Διαστημόπλοιο-6,4 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 6.4mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 24414 pixels/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD2727 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 1024mm*768mm |
| Μέγεθος Moduel | 512*256 |
| Υλικό γραφείου | κρύος χάλυβας |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) |
IP65/IP54 |
| Φωτεινότητα | >6500nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 160°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/8 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1920Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | 14~16bit |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 245w/m2 |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Βάρος | 34KG |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
-20~50°C/-40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH / 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Κύκλος ζωής | ≥100000hrs |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
επίδειξη των υπαίθριων σταθερή οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων 6.4mm SMD2727, υψηλός τηλεοπτικός τοίχος φωτεινότητας Περιγραφή Πιθανώς η ομορφότερη υπαίθρια επίδειξη διαφήμισης στην ιστορία, επίδειξη των φωτοηλεκτρικών ανατρεπτικών υπαίθριων οδηγήσεων Bako, μπορεί άμεσα να επιλέξει οθόνη φρακτών σταδί...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.