P10 η οθόνη των κινητών οδηγήσεων οχημάτων φορτηγών για παρουσιάζει/η μακράς διαρκείας έκταση διαφήμισης
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Χρώμα τσιπ σωλήνων: | πλήρες χρώμα | Προδιαγραφή: | CE, Rohs, ISO, SGS, FCC, |
|---|---|---|---|
| Τύπος LED: | SMD3535 | Τύπος οθόνης: | οδήγησαν προβολή βίντεο |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥ 1500Hz | Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος |
| Τροφοδοσία: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz | Κύκλος ζωής: | ≥100000 ώρες |
| Επισημαίνω |
φορτηγό συναρμολογημένα οδήγησε οθόνης,οδηγημένο ρυμουλκό διαφήμισης |
||
Περιγραφή προϊόντος
P10 η επίδειξη των κινητών οδηγήσεων οχημάτων φορτηγών οθόνης των υπαίθριων κινητών οδηγήσεων για παρουσιάζει, διαφήμιση, γεγονότα
Εφαρμογές
Η επίδειξη των κινητών οδηγήσεων φορτηγών είναι μέσα μιας σημαντικά διαφήμισης για τα υπαίθρια γεγονότα και διαφημιστική καμπάνια στη βάση του μοναδικού προηγμένου χαρακτηριστικού γνωρίσματος δομών της. Ξέρει ως τοποθετημένη φορτηγό επίδειξη των οδηγήσεων και το ρυμουλκό τοποθέτησε την οθόνη των οδηγήσεων. Τα προϊόντα είναι ευρέως χρήση για τη διαφήμιση, τις επιδείξεις, το τετράγωνο, τη συναυλία, το αθλητικό θέαμα, το φεστιβάλ, την εταιρική συλλογή ή το φιλανθρωπικό γεγονός, το μεγάλο θέατρο, το μεγάλα τραγούδι και το κόμμα χορού, επίδειξη μόδας.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
1. Υψηλή φωτεινότητα: Με μια φωτεινότητα πάνω από 6.500 ψειρών, αυτή η κινητή οθόνη εξασφαλίζει το ακροατήριο σαφείς εικόνες ακόμη και στο άμεσο φως του ήλιου ή στις σκοτεινές θέσεις.
2. Ευρεία γωνία εξέτασης: Το σχέδιο της γωνίας εξέτασης 140 βαθμών (και οριζόντια και κάθετα) είναι επίσης ένα φωτεινό σημείο που προκειμένου να συναντηθεί το ακροατήριο διαφορετικών αποστάσεων εξέτασης, οι οποίες αυξάνοντας πολύ την επίδραση.
3. Κινητή περιουσία που διαφημίζει: Το μεγαλύτερο πλεονέκτημα της κινητής οδηγημένης οθόνης είναι το κινητό χαρακτηριστικό γνώρισμα. Και μπορεί να ρυθμιστεί ανά πάσα στιγμή σύμφωνα με τον τρόπο που παίζετε και το ακροατήριο για να επιτύχετε την καλύτερη επίδραση δημοσιότητας.
4. Εύκολη λειτουργία: Τα φορτηγά οθόνης των κινητών οδηγήσεων είναι πολύ γρήγορα στην οργάνωση, και είναι απολύτως ανεξάρτητη άδεια της ακραίας ευελιξίας. Η επίδειξη των οδηγήσεων φορτηγών υιοθετεί το γραφείο οθόνης των εξαιρετικά λεπτών οδηγήσεών μας για να πραγματοποιήσει την ελαφριά απαίτηση, έτσι θα ήταν ευκολότερο και ασφαλέστερο να κινηθεί.
5. Προσαρμοσμένος διαθέσιμος: Το μέγεθος γραφείου και τα υλικά μπορούν να προσαρμοστούν χορηγώντας τα διαφορετικά προγράμματα. Τα φορτηγά οθόνης των κινητών οδηγήσεών μας είναι πολύ γρήγορα στην οργάνωση, και είναι απολύτως ανεξάρτητη άδεια της ακραίας ευελιξίας.
Λεπτομέρειες
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 10mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 10000 px/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD3535 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 960*960mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 128*96px |
| Βάρος γραφείου | 60kg |
| Υλικό γραφείου | κρύος χάλυβας |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65/IP54 |
| Φωτεινότητα | >6500nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/4 ανίχνευση |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 275w/m2 |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | ≥ 1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10%, 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | -40℃ - 60℃ |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | ≥100000 ώρες |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου |
<0> |
Εικόνες περίπτωσης



Υπηρεσίες
1. Μπορούμε να προσφέρουμε την υπηρεσία προσαρμογής για τα προσαρμοσμένα προϊόντα και μπορούμε να παρέχουμε onsite την εγκατάσταση και την εξεταστική υπηρεσία.
2. Παρέχουμε 2 έτη εξουσιοδότησης και την ελεύθερη υπηρεσία επισκευής για τα προϊόντα μας που πωλούνται.
3. Παρέχουμε επίσης την ελεύθερη κατάρτιση στο μηχανικό των πελατών.
Άκρες
1. Πληρωμή: Δεχόμαστε το L/C, T/T, Western Union.
2. Αποστολή: Θα στείλουμε μέσα σε 20-25 εργάσιμες ημέρες αφότου τοποθετήσατε τη διαταγή, αλλά ο συγκεκριμένος παραδοθείς χρόνος θα επηρεαστεί από τις λεπτομέρειες ναυτιλιακής εταιρίας και ναυτιλίας.
3. Συσκευασία: Συσκευάζουμε συνήθως το προϊόν σε μια ξύλινη περίπτωση κιβωτίων ή πτήσης.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P10 η επίδειξη των κινητών οδηγήσεων οχημάτων φορτηγών οθόνης των υπαίθριων κινητών οδηγήσεων για παρουσιάζει, διαφήμιση, γεγονότα Εφαρμογές Η επίδειξη των κινητών οδηγήσεων φορτηγών είναι μέσα μιας σημαντικά διαφήμισης για τα υπαίθρια γεγονότα και διαφημιστική καμπάνια στη βάση του μοναδικού προηγμ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.