Ελαφριοί πίνακες επίδειξης καταστημάτων μπροστινοί, οθόνη των εσωτερικών οδηγήσεων P2.98
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πυκνότητα pixel: | 112896 pixels/m2 | βάρος γραφείων: | 8 KG |
|---|---|---|---|
| Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος | Κύκλος ζωής: | ≥50000Hrs |
| Οδηγώντας μέθοδος: | 1/22 ανίχνευση | Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP40/IP21 |
| Επισημαίνω |
υπαίθρια οδηγημένη επιτροπή τηλεοπτικής επίδειξης,Υπαίθρια πλήρες χρώμα οδήγησε οθόνης |
||
Περιγραφή προϊόντος
Κεντρικός προσανατολισμένος προς τις υπηρεσίες πίνακας επιλογών των εύκολων οδηγήσεων εγκατάστασης ενοικίου P2.98 επίδειξης εσωτερικός ελαφριών
Περιγραφή:
1. Μια ενιαία ενότητα τύπων, μπορεί πολύ να μειώσει το κόστος για τα ανταλλακτικά.
2. Εύκολη συντήρηση
Η μπροστινή υπηρεσία υποστήριξης, ενότητες μπορεί να ληφθεί έξω χωρίς άνοιγμα της πίσω πόρτας, οι προμηθευτές δύναμης καθορίζονται χωρίς βίδες.
3. Προστασία λαμπτήρων
Στο κατώτατο σημείο του γραφείου, υπάρχει ειδικό σχέδιο που μπορεί να βοηθήσει να προστατεύσει το λαμπτήρα κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης.
4. Κατάλληλες και ισχυρές κλειδαριές
Η λειτουργία κλειδαριών είναι αρκετά εύκολη να στερεώσει την εγκατάσταση και να αποσυναρμολογήσει. Μπορεί να αντέξει 10 μέτρα για την κάθετη ένωση και σιγουρεύεται της συνεχούς σύνδεσης.
5. Ένα κουμπί και για τη δύναμη και για το σήμα στοιχείων
6. Η εγκατάσταση καμπυλών είναι διαθέσιμη και για 500*500mm και τα γραφεία 500*1000 χιλ.
7. 500*500 τα γραφεία χιλ. και τα γραφεία 500*1000mm μπορούν να ταιριάξουν με το ένα το άλλο εύκολα.
8. Τα ευθέα και κυρτά γραφεία μπορούν να συνδεθούν χωρίς ραφή με την κλειδαριά.
9. Το αρχείο RCFG μπορεί να σωθεί στο εργοστάσιο. Εάν εσείς χαλαροί το αρχείο RCFG, χτυπά ακριβώς» αποκαταστήστε το εργοστάσιο».
10. Μπορέστε να χρησιμοποιηθείτε ως επίδειξη των οδηγήσεων πιστών χορού
11. Εύκολη επίγεια εγκατάσταση
Ειδικό δομικό σχέδιο που σας βοηθά για να εγκαταστήσει την οθόνη στο έδαφος εύκολα
Προδιαγραφές:
| Πρότυπο | Ira-2,98 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 2.98mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 112896 pixels/m2 |
| Τύπος λαμπτήρων οδηγήσεων | SMD2121 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 500*500mm 500*1000mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 168*168px 168*336px |
| Βάρος γραφείου | 8kg (13kg) |
| Υλικό γραφείου | αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP40/IP21 |
| Φωτεινότητα | >1200nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/22 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 320w/m2 |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
-20~50°C/-40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Κύκλος ζωής | ≥50000hrs |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Χαρακτηριστικές εφαρμογές:
Μπορέστε να χρησιμοποιηθείτε ευρέως σε πολλοί το διαφορετικό πλαίσιο, όπως: Θάλαμος ελέγχου, αίθουσα υποδοχής, αίθουσα συνεδριάσεων, Κέντρο Εντολών, κινηματογράφος, κ.λπ.
Σχεδιάγραμμα επιχείρησης:
Τεχνολογία Co.Limited εικόνας Bako Shenzhen.
Είμαστε ένας προμηθευτής λύσεων κατασκευαστές μεγάλης έκτασης και επίδειξη των οδηγήσεων και τα βοηθητικά συστήματά της παγκοσμίως από το 2009, με κεντρικά γραφεία σε Shenzhen με μια δυνατότητα κατάστασης προόδου παραγωγής 6,000m2 για να καλύψουμε τις διεθνείς απαιτήσεις. Παρέχουμε μιας στάσης αγορές στο σχέδιο, την παραγωγή, και τις διανομές των επιδείξεων των οδηγήσεων και τις λύσεις για τους πελάτες μας εσωτερικά και συνολικά.
Τα προϊόντα μας περιλαμβάνουν τις σειρές εσωτερικός, υπαίθριος, σταθερός, ενοίκιο και λύσεις των δημιουργικών οδηγήσεων για τις διάφορες εφαρμογές συμπεριλαμβανομένου του αθλητισμού, της διαφήμισης, των συναυλιών, των λεωφόρων αγορών, των σταδίων, των εκθέσεων ή οποιωνδήποτε άλλωνδήποτε εσωτερικών και υπαίθριων γεγονότων που έρχονται στη φαντασία σας.
Ακολουθούμε αυστηρά ISO9001: ποιοτικό σύστημα διαχείρισης του 2008 και περασμένο CE, FCC, UL, ROHS, Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας κ.λπ. Όλοι αυτοί οι παράγοντες εξασφαλίζουν υψηλό - αποτελεσματικές υπηρεσίες των ποιοτικών οδηγήσεων προϊόντα και.




Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Κεντρικός προσανατολισμένος προς τις υπηρεσίες πίνακας επιλογών των εύκολων οδηγήσεων εγκατάστασης ενοικίου P2.98 επίδειξης εσωτερικός ελαφριών Περιγραφή: 1. Μια ενιαία ενότητα τύπων, μπορεί πολύ να μειώσει το κόστος για τα ανταλλακτικά. 2. Εύκολη συντήρηση Η μπροστινή υπηρεσία υποστήριξης, ενότητες ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.