Ελεύθερη μόνιμη οδηγημένη επίδειξη αφισών, εξαιρετικά λεπτή οδηγημένη καθρέφτης οθόνη 600-800nits
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Χρήση: | Εσωτερικός | Μέθοδος εγκατάστασης: | Σταθερός/στάση |
|---|---|---|---|
| βάρος γραφείων: | 22KG | Πάχος γραφείου: | 77.8mm |
| Λάμψη: | 600-800nits | Γωνία εξέτασης (H/V): | 160°/140° |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥ 2880Hz | Γκρίζα κλίμακα: | 14-δεκαεξάμπιτος |
| Επισημαίνω |
οδηγημένη λεωφόρος επίδειξη αγορών,Επίδειξη των μορφωματικών οδηγήσεων |
||
Περιγραφή προϊόντος
Εξαιρετικά λεπτή εσωτερική διαφημιστική επιτροπή των οδηγήσεων καθρεφτών επίδειξης των οδηγήσεων αφισών HD στάσεων
Αυτή η οθόνη καθρεφτών σειράς πεταλούδων είναι ο αντιπρόσωπος των εσωτερικών σταθερών οθονών διαφήμισης εγκαταστάσεων που χρησιμοποίησαν ευρέως στις λεωφόρους αγορών, εκθέσεις, που διαφημίζουν και ούτω καθεξής.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων
- Αυτό είναι μια υψηλής ευκρίνειας επίδειξη που μέσω των τσιπ μνήμης για να καταγράψει, να αποθηκεύσει και να διαχειριστεί τα στοιχεία και τις πληροφορίες από τις ενότητες επίδειξης. Κατόπιν οι ενότητες να είναι εύκαμπτες που συνδυάζονται μπορούν σε αυτήν την οθόνη με τις διαφορετικές μεθόδους.
- Παρέχουμε τα σύγχρονα ή ασύγχρονα λειτουργικά συστήματα, έχετε την ευελιξία να επιλέξετε τον τρόπο σας. Θα μπορούσατε να ωθήσετε την εικόνα ή τις λέξεις σε μια σφαιρική οθόνη και να το ελέγξετε στο γραφείο. Φυσικά, κανένα θέμα η φωτεινότητα ή το παίζοντας περιεχόμενο δεν μπορεί επίσης να ρυθμιστεί. Μπορείτε μακρινά να ελέγξετε τη φωτεινότητα της οθόνης, καθώς επίσης και το περιεχόμενο και το χρόνο που παίζει.
- Έχουμε την ώριμη τεχνολογία που κάνει καλά σε αυτήν την σειρά. Κατόπιν για την επιτροπή και τη συντήρηση, επιλέγουμε τον ελαφρύ και πεθαίνουμε χυτό αργίλιο για να το καταστήσουμε ευκολότερο να λειτουργήσουμε και να εγκαταστήσουμε. Έχουμε πάρει επίσης την μπροστινή συντήρηση σώζουμε το χρόνο και χώρο εγκατάστασης καθώς επίσης και τα κόστη συντήρησης.
Λεπτομέρειες προϊόντων
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 1.87mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 284866 px/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD1010 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση ενότητας | 150*168mm |
| Διάσταση γραφείου | 600*1012mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 384*648px |
| Βάρος γραφείου | 22kg |
| Υλικό γραφείου | die-casting |
| Πάχος γραφείου | 77.8mm |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP43 |
| Φωτεινότητα | 600-800nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 160°/140° |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 300w/m2 |
| Κατανάλωση ισχύος (μέγιστο) | 600w/m2 |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | ≥ 2880Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | 14-δεκαεξάμπιτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | -10°~40° |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | ≥50000 ώρες |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Εικόνες προϊόντων

Υπηρεσίες
- Μπορούμε να προσφέρουμε την υπηρεσία προσαρμογής για τα προσαρμοσμένα προϊόντα και μπορούμε να παρέχουμε onsite την εγκατάσταση και την εξεταστική υπηρεσία.
- Παρέχουμε 2 έτη εξουσιοδότησης και την ελεύθερη υπηρεσία επισκευής για τα προϊόντα μας που πωλούνται.
- Παρέχουμε επίσης την ελεύθερη κατάρτιση στο μηχανικό των πελατών.
Άκρες
- Πληρωμή: Δεχόμαστε το L/C, T/T, Western Union.
- Αποστολή: Θα στείλουμε μέσα σε 20-25 εργάσιμες ημέρες αφότου τοποθετήσατε τη διαταγή, αλλά ο συγκεκριμένος παραδοθείς χρόνος θα επηρεαστεί από τις λεπτομέρειες ναυτιλιακής εταιρίας και ναυτιλίας.
- Συσκευασία: Συσκευάζουμε συνήθως το προϊόν σε μια ξύλινη περίπτωση κιβωτίων ή πτήσης.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Εξαιρετικά λεπτή εσωτερική διαφημιστική επιτροπή των οδηγήσεων καθρεφτών επίδειξης των οδηγήσεων αφισών HD στάσεων Αυτή η οθόνη καθρεφτών σειράς πεταλούδων είναι ο αντιπρόσωπος των εσωτερικών σταθερών οθονών διαφήμισης εγκαταστάσεων που χρησιμοποίησαν ευρέως στις λεωφόρους αγορών, εκθέσεις, που διαφ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.