Η εμπορική κινητή οδηγημένη επίδειξη φορτηγών, οδήγησε την οθόνη ρυμουλκών για την προώθηση/την ειδοποίηση
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τύπος LED: | SMD1921/2525 | Διαμόρφωση οδηγήσεων: | 1R1G1B |
|---|---|---|---|
| Αρχειοθήκη υλικού: | Κρύος χάλυβας | βάρος γραφείων: | 50kg |
| Λάμψη: | >6500nits | Προδιαγραφή: | Πολυ μέγεθος διαθέσιμο |
| Επισημαίνω |
κινητό οδηγημένο φορτηγό επίδειξης,οδηγημένο ρυμουλκό διαφήμισης |
||
Περιγραφή προϊόντος
Το υπαίθριο εμπορικό ρυμουλκό διαφήμισης τοποθέτησε την επίδειξη των κινητών οδηγήσεων για την προώθηση, ειδοποίηση
Τα προϊόντα είναι κινητή συσκευή επίδειξης που χρησιμοποίησε γενικά για τη διαχείριση κυκλοφορίας επίδειξης των κινητών οδηγήσεων ρυμουλκών, δημόσια ειδοποίηση των επερχόμενων γεγονότων όπως τις μεγάλες συνεδριάσεις και των αθλητικών εκδηλώσεων, οθόνη επίδειξης των εμπορικών οδηγήσεων διαφήμισης, επίδειξη των οδηγήσεων λεωφόρων αγορών, οθόνη των οδηγήσεων για τα κινητά μέσα.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων
• Ευρεία γωνία εξέτασης
• Ενέργεια - αποταμίευση
• Πίστη και ομοιομορφία υψηλού χρώματος
• Μικρή κατανάλωση και μακριά διάρκεια ζωής
• Άριστη θερμική διαχείριση
• Εύκολη συντήρηση
Λεπτομέρειες προϊόντων
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 4mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 62500 px/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD1921/2525 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 1024*768mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 256*192px |
| Βάρος γραφείου | 50kg |
| Υλικό γραφείου | κρύος χάλυβας |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) |
IP65/IP54 |
| Φωτεινότητα | >6500nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/8 ανίχνευση |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 300w/m2 |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | ≥ 1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
-20~50°C/-40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | ≥100000 ώρες |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Εικόνες Prouduct


Πλεονεκτήματα
Άριστη αδιάβροχη δομή: Όσον αφορά στην επίδειξη των υπαίθριων κινητών οδηγήσεων, πρέπει να κάνει καλά σε αδιάβροχο. Τα προϊόντα μας μπορούν σχεδόν τελείως αεριωθούμενο αεροπλάνο αντι-σκόνης και αντι-νερού. Έτσι η επίδειξη των οδηγήσεων μπορεί να κινηθεί ελεύθερα.
Υψηλή αξία: Η φωτεινότητα 6500nits και της ευρείας γωνίας εξέτασης μπορεί να ικανοποιήσει τις ανάγκες των ανθρώπων που προσέχουν στις διαφορετικές αποστάσεις ακόμα τη μεγαλύτερη απόσταση εξέτασης. Το grayscale δεκαεξάμπιτου επίσης εξασφαλίζει ότι το χρώμα της εικόνας είναι ζωηρό και λεπτό.
Ισχυρή πλαστικότητα: Μπορεί παιχνίδια που τίποτα λογικό θέλετε να διαδώσετε όπως διαφήμιση ή σημαντικές ανακοινώσεις μέσω των λέξεων, των συμβόλων και του βίντεο. Όσον αφορά σε σας, είστε κύριος των δικαιωμάτων για τη δημιουργία του περιεχομένου και της μορφής. Ευκολότερος να λειτουργήσει: Είναι διαθέσιμο και για τον πλήρη μακρινό έλεγχο και για τον επιτόπιο προγραμματισμό μέσω του τηλεφώνου, της ταμπλέτας, του lap-top και του υπολογιστή.
Υπηρεσίες
Μπορούμε να προσφέρουμε την υπηρεσία προσαρμογής για τα προσαρμοσμένα προϊόντα και μπορούμε να παρέχουμε onsite την εγκατάσταση και την εξεταστική υπηρεσία.
Παρέχουμε 2 έτη εξουσιοδότησης και την ελεύθερη υπηρεσία επισκευής για τα προϊόντα μας που πωλούνται.
Παρέχουμε επίσης την ελεύθερη κατάρτιση στο μηχανικό των πελατών.
Άκρες
Πληρωμή: Δεχόμαστε το L/C, T/T, Western Union.
Αποστολή: Θα στείλουμε μέσα σε 20-25 εργάσιμες ημέρες αφότου τοποθετήσατε τη διαταγή, αλλά ο συγκεκριμένος παραδοθείς χρόνος θα επηρεαστεί από τις λεπτομέρειες ναυτιλιακής εταιρίας και ναυτιλίας.
Συσκευασία: Συσκευάζουμε συνήθως το προϊόν σε μια ξύλινη περίπτωση κιβωτίων ή πτήσης
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Το υπαίθριο εμπορικό ρυμουλκό διαφήμισης τοποθέτησε την επίδειξη των κινητών οδηγήσεων για την προώθηση, ειδοποίηση Τα προϊόντα είναι κινητή συσκευή επίδειξης που χρησιμοποίησε γενικά για τη διαχείριση κυκλοφορίας επίδειξης των κινητών οδηγήσεων ρυμουλκών, δημόσια ειδοποίηση των επερχόμενων γεγονότω...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.