Το γαμήλιο γεγονός που ο εσωτερικός τηλεοπτικός τοίχος οδήγησε την επίδειξη, οδήγησε το ενοίκιο 1/10 σκηνικής οθόνης ανίχνευση
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 1.875mm | Πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 284444 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα γραφείου: | 128*128px | Φωτεινότητα: | >1200nits |
| Η μεγαλύτερη γωνία εξέτασης (H/V): | 140°/140° | Οδηγώντας μέθοδος: | 1/10 Σάρωση |
| Επισημαίνω |
οδηγημένο σκηνικό σκηνικό οθόνης,σκηνική οδηγημένη υπόβαθρο οθόνη |
||
Περιγραφή προϊόντος
Εσωτερικός οδηγημένος επίδειξης σκηνικού γεγονότος ξενοδοχείων κινηματογράφος τοίχων γαμήλιας οθόνης τηλεοπτικός εύκολος να εγκαταστήσει
Κύριο χαρακτηριστικό επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων
1. Προαιρετικός κυρτή διαμορφωμένη, κοίλη διαμορφωμένη και διαμορφωμένη κύμα οθόνες
2. Προαιρετικός της μπροστινής υπηρεσίας και της οπίσθιας υπηρεσίας
3. Μπροστινό σχέδιο ενότητας υπηρεσιών, εύκολο για τη συντήρηση
4. OEM&ODM τιμή, τιμή πρώην-εργασίας, τιμή εργοστασίων, FOB τιμή, τιμή κόστους-ασφάλειας-ναύλου.
5. Τα προϊόντα των διάφορων specs και των προτύπων μπορούν να διαταχτούν κατόπιν απαίτησής σας.
6. Οι μηχανικοί μας είναι ελεύθεροι να βοηθήσουν και την επίδειξη.
7. Γρήγορη δομή εγκαταστάσεων και κλείνοντας το τηλέφωνο, έξοχο λεπτό γραφείο και έξοχος ελαφρύς.
Εφαρμογή επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων
σκηνική απόδοση, ψυχαγωγία φραγμών, εθιμοτυπικός γάμος, διάσκεψη, έκθεση, μουσικό θέατρο και άλλη εφαρμογή ενοικίου γεγονότος
Προδιαγραφή επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων
| Πρότυπο | BHD |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 1.875mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 284444 pixels/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD1515 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 480*480mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 128*128px |
| Βάρος γραφείου | 8kg |
| Υλικό γραφείου | αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP40/IP21 |
| Φωτεινότητα | >1200nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/10 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 320w/m2 |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10%/50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | -20~50°C/-40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hours |
| Κύκλος ζωής | ≥50000hours |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |


Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Εσωτερικός οδηγημένος επίδειξης σκηνικού γεγονότος ξενοδοχείων κινηματογράφος τοίχων γαμήλιας οθόνης τηλεοπτικός εύκολος να εγκαταστήσει 2-BHD.pdf Κύριο χαρακτηριστικό επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων 1. Προαιρετικός κυρτή διαμορφωμένη, κοίλη διαμορφωμένη και διαμορφωμένη κύμα οθόνες 2. Προαιρετικ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.