P6mm σταθερό ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης ακρών του δρόμου επίδειξης των οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων για τη στάση λεωφορείου
Λεπτομέρειες προϊόντος
| pixel βήματος: | 6 mm | Πυκνότητα pixel: | 27778 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Τύπος LED: | SMD3535 | Διάσταση γραφείου: | 1152mm*960mm |
| Ψήφισμα γραφείου: | 192*160pixels | βάρος γραφείων: | 65kg |
| Οδηγώντας μέθοδος: | 1/6 ανίχνευση | ||
| Επισημαίνω |
υπαίθρια οδήγησε billboard,υπαίθριοι ηλεκτρονικοί πίνακες συστημάτων σηματοδότησης |
||
Περιγραφή προϊόντος
P6mm σταθερή επίδειξη των οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων εγκατάστασης, πλήρης υπαίθρια οδηγημένη οθόνη χρώματος SMD
Περιγραφή
Υπάρχει χαμηλό βάρος. Και το πλαίσιο και το γραφείο ενότητας μπορούν να αποτελεσθούν από die-casting το αργίλιο, πολύ που μειώνει το βάρος οθόνης. Και ο δύο μπροστινό και πίσω μέρος υπηρεσία. Καλός διασκεδασμός θερμότητας Κανένα θέμα για το γραφείο ή για τα πλαίσια ενότητας, είναι και οι δύο die-casting αργίλιο, να σιγουρευτούν του καλού διασκεδασμού θερμότητας. Έτσι η οθόνη μπορεί ακόμα να λειτουργήσει καλά σε υψηλής θερμοκρασίας.
Πλεονέκτημα
Υψηλός - ποιότητα και ανθεκτικός με μια ανταγωνιστική τιμή. Υπάρχουν πρότυπα IP65 με το υψηλό επίπεδο προστασίας εισόδου. Μπορεί να λειτουργήσει έξω για πολύ καιρό. Ευρεία γωνία εξέτασης με 140° στην κατακόρυφο και 140° σε οριζόντιο.
Υψηλός αναζωογονήστε το ποσοστό: άνω 1500Hz/του s, καμία γραμμή ανίχνευσης κατά τη γύρισμα των βίντεο και των εικόνων. Καλύτερες strongness και ακρίβεια.
Εφαρμογή
Κατάλληλος για τις περισσότερες εφαρμογές με τις σταθερές επιδείξεις των οδηγήσεων εγκαταστάσεων, όπως ο υπαίθριοι αερολιμένας διαφήμισης, το σχολείο, η εθνική οδός, η στάση λεωφορείου, το τετράγωνο, κ.λπ.
| Πρότυπο | OD-6 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 6mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 27778 pixels/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD3535 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 1152mm*960mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 192*160pixels |
| Βάρος γραφείου | 65kg |
| Υλικό γραφείου | κρύος χάλυβας |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65/IP54 |
| Φωτεινότητα | >6500nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/6 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 300w/m2 |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | -20~50°C/-40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Κύκλος ζωής | ≥100000hrs |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |



Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P6mm σταθερή επίδειξη των οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων εγκατάστασης, πλήρης υπαίθρια οδηγημένη οθόνη χρώματος SMD Περιγραφή Υπάρχει χαμηλό βάρος. Και το πλαίσιο και το γραφείο ενότητας μπορούν να αποτελεσθούν από die-casting το αργίλιο, πολύ που μειώνει το βάρος οθόνης. Και ο δύο μπροστινό και πίσω ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.