επίδειξη 1/13 των εσωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου 4.81mm μπροστινή/οπίσθια υπηρεσία ανίχνευσης διαθέσιμη
Λεπτομέρειες προϊόντος
| pixel βήματος: | 4.81mm | Πυκνότητα pixel: | 43264 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Ψήφισμα γραφείου: | 104*104px/104*208px | Λάμψη: | >1200nits |
| Οδηγώντας μέθοδος: | 1/13 ανίχνευση | Το πλαίσιο αναζωογονεί: | ≥ 60Hz |
| Επισημαίνω |
οδηγημένο σκηνικό σκηνικό οθόνης,σκηνική οδηγημένη υπόβαθρο οθόνη |
||
Περιγραφή προϊόντος
Υψηλής ανάλυσης το πλήρες στάδιο ενοικίου χρώματος P4.8 εσωτερικό οδήγησε τη ρίψη κύβων επιτροπής βοτανίζοντας την ελεύθερη κίνηση
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα της πλήρους οθόνης ενοικίου χρώματος:
1, υψηλή ακρίβεια, καλή ένταση, καλή λειότητα με die-casting το γραφείο αργιλίου.
2, με τη γρήγορη κλειδαριά, εύκολα για την άνευ ραφής συναρμογή και αποσυναρμολογούν.
3, ελαφρύς των οποίων πολύ κατάλληλος να πάρει για τα διαφορετικά είδη παρουσιάστε χρήση.
4, υψηλός αναζωογονούν και η φωτεινότητα, θα μπορούσε να ρυθμιστεί σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
5, μπροστινό και πίσω μέρος υπηρεσία είναι διαθέσιμα.
6, Wall-mounted, ανύψωση, συσσώρευση που υποστηρίζεται.
7, ευρεία γωνία εξέτασης.
Εφαρμογή
σκηνική απόδοση, ψυχαγωγία φραγμών, εθιμοτυπικός γάμος, διάσκεψη, έκθεση, μουσικό θέατρο και άλλη εφαρμογή ενοικίου γεγονότος
Προδιαγραφή
| Πρότυπο | Ira-4,8 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 4.81mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 43264 pixels/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD2121 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 500*500mm/500*1000mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 104*104px/104*208px |
| Βάρος γραφείου | 8kg (13kg) |
| Υλικό γραφείου | αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP40/IP21 |
| Φωτεινότητα | >1200nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/13 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 320w/m2 |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10%/50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | -20~50°C/-40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Κύκλος ζωής | ≥50000hrs |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |


Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Υψηλής ανάλυσης το πλήρες στάδιο ενοικίου χρώματος P4.8 εσωτερικό οδήγησε τη ρίψη κύβων επιτροπής βοτανίζοντας την ελεύθερη κίνηση Χαρακτηριστικά γνωρίσματα της πλήρους οθόνης ενοικίου χρώματος: 1, υψηλή ακρίβεια, καλή ένταση, καλή λειότητα με die-casting το γραφείο αργιλίου. 2, με τη γρήγορη κλειδα...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.