Μπροστινή εσωτερική σταθερή οδηγημένη επίδειξη υπηρεσιών P3 για τις αγγελίες λεωφόρων αγορών
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Μέγεθος ενότητας: | 768mm×768mm | Πίσσα εικονοκυττάρου: | 3mm |
|---|---|---|---|
| Βάρος μονάδων: | 38kg | Φωτεινότητα: | >1200nits |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου: | < 0=""> | Επίπεδο προστασίας (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP40/IP21 |
| Επισημαίνω |
Τηλεοπτικός τοίχος των σκηνικών οδηγήσεων,οδηγημένη τηλεοπτική επίδειξη τοίχων |
||
Περιγραφή προϊόντος
Μπροστινή εσωτερική σταθερή οδηγημένη επίδειξη υπηρεσιών P3 για τις αγγελίες λεωφόρων αγορών
P3 εσωτερική σταθερή οδηγημένη επίδειξη Describtion:
(1) χρησιμοποιείται ευρέως στη λεωφόρο αγορών, διαφήμιση, διάσκεψη, μπαρ και άλλες εσωτερικές θέσεις.
(2) τυποποιημένο μέγεθος ενότητας με το υλικό γραφείο αργιλίου.
(3) είναι κατάλληλο για σας να αντικαταστήσεις τα μέρη της ενότητας.
(4) υψηλή αναλογία αντίθεσης και υψηλή γκρίζα κλίμακα.
P3 εσωτερική σταθερή οδηγημένη επίδειξη Fetures:
(1) οι μικρές πίσσες επιτρέπουν σε σας για να απολαύσουν τις υψηλές εικόνες καθορισμού και την πίστη και την ομοιομορφία υψηλού χρώματος.
(2) γωνία ευρέως εξέτασης: Η γωνία εξέτασης συμπεριλαμβανομένου 140 βαθμού στην οριζόντια γραμμή
και 140 βαθμός στις κάθετες γραμμές, ο οποίος σας παρέχει ένα ευρύ φάσμα για να απολαύσει την εικόνα.
(3) η μακράς διαρκείας έκταση και η χαμηλής ισχύος κατανάλωση εξασφαλίζουν την αποδοτικότητα και την πρακτικότητα προϊόντων υψηλή. Με άλλα λόγια, σας κάνει εκτός από τα χρήματα.
(4) υψηλός αναζωογονήστε την εγγύηση ποσοστού ο ομαλός του βίντεο.
P3 εσωτερική σταθερή οδηγημένη προδιαγραφή επίδειξης:
| Πρότυπο | P3 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 3mm |
| Μέγεθος μονάδων | 768mmx768mm |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD 2121 |
| Εικονοκύτταρο/μονάδα | 256*256 |
| Βάρος μονάδων | 38kg |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Εφαρμογή | Αποθήκευση-40~60° Γ, εργάζομαι-20~50° Γ |
| Επίπεδο προστασίας (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP40/IP21 |
| Κατανάλωση ισχύος (AVG.) | 300w/m2 |
| Οδήγηση | 1/32 ανίχνευση (ή 1/16 ανίχνευση) |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1500Hz |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Ανώτατη φωτεινότητα | >1200nits |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC110V/240V, 50~60Hz |
| MTBF | ≥ 1, 000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | ≥ 100000 ώρες |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | < 0=""> |
Περιπτώσεις


Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Μπροστινή εσωτερική σταθερή οδηγημένη επίδειξη υπηρεσιών P3 για τις αγγελίες λεωφόρων αγορών P3 εσωτερική σταθερή οδηγημένη επίδειξη Describtion: (1) χρησιμοποιείται ευρέως στη λεωφόρο αγορών, διαφήμιση, διάσκεψη, μπαρ και άλλες εσωτερικές θέσεις. (2) τυποποιημένο μέγεθος ενότητας με το υλικό γραφεί...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.