Επίδειξη κουρτινών των πλήρων οδηγήσεων χρώματος για την υπαίθρια πυκνότητα εικονοκυττάρου 1600dot/㎡ διαφήμισης
Λεπτομέρειες προϊόντος
| φυσική πίσσα: | 25 χιλιοστά | Πυκνότητα pixel: | 1600dot/㎡ |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος μονάδων (W×H)): | >1500×250mm | Witght: | 15kg/㎡ |
| Λάμψη: | >7500nit | Μέση κατανάλωση ισχύος: | 150W/㎡ |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >3840Hz | ||
| Επισημαίνω |
οδηγημένη επίδειξη προσόψεων,εύκαμπτη οδηγημένη τηλεοπτική κουρτίνα |
||
Περιγραφή προϊόντος
BAKOVISION επίδειξη κουρτινών των οδηγήσεων, πλήρης υψηλή φωτεινότητα χρώματος για την υπαίθρια διαφήμιση
Περιγραφή:
1. CE, FCC, ΠΙΣΤΟΠΟΊΗΣΗ ROHS.
2. Ευρεία γωνία εξέτασης, υψηλή φωτεινότητα, υψηλή ανάλυση, καμία τρέμοντας εικόνα οθόνης.
3. Από το σχέδιο στην παραγωγή και από κάθε συστατικό στο ολοκληρωμένο προϊόν, υπάρχει αυστηρός ποιοτικός έλεγχος. Κάθε διαδικασία έχει μια αφιερωμένη μηχανή επιθεώρησης με την εξασφάλιση ποιότητας.
4. Ελεύθερη κατάρτιση ενώπιον της εγκατάστασης, επαγγελματική καθοδήγηση, καλύτερη υπηρεσία μεταπωλήσεων.
5. Το γραφείο είναι συνοπτικό και ελαφρύ, εύκολο να εγκατασταθεί και να αποσυνθέσει.
Πλεονέκτημα:
1. Η παροχή ηλεκτρικού ρεύματος PFC χρησιμοποιείται για να κάνει το σταύλο παροχής ηλεκτρικού ρεύματος και το σταύλο
2. Ο έγκαιρος ή μακρινός σε πραγματικό χρόνο έλεγχος των οδηγήσεων επιδεικνύει το διακόπτη
3, οποιεσδήποτε εγκατάσταση δομών, επίπεδη οθόνη, κυρτή οθόνη, οθόνη γωνίας μολβών, που διπλώνουν την ανυψωτική οθόνη, κ.λπ.
4, το φωτοευαίσθητο σύστημα ελέγχου, ρυθμίζουν αυτόματα τη φωτεινότητα της επίδειξης σύμφωνα με την αλλαγή του υπαίθριου φωτός
5, συντήρηση είναι γρήγορα και εύκολος, αφαιρέστε την ενότητα από μπροστινό και πίσω μέρος, χωρίς να πρέπει να αποσυντεθεί το γραφείο
6, κανένα σχέδιο ανεμιστήρων, καλός διασκεδασμός θερμότητας, κρατούν σιωπηλός
7. Το σχέδιο του ποσοστού διαπερατότητας αέρα κιβωτίων μειώνει την αντίσταση αέρα και έχει την υψηλή ασφάλεια.
Μετά από-πωλήστε την υπηρεσία:
1. Ελεύθερες συντήρηση και βελτίωση.
2. Οι καταγγελίες δεν προτείνουν όχι περισσότεροι από 12 ώρες της απάντησης παρέχετε τις οδηγίες συντήρησης και τις λύσεις προβλήματος μέσα σε 24 ώρες.
3. Ακολουθώντας έκθεση ικανοποίησης πελατών.
4. Παρέχετε τις λεπτομερείς οδηγίες, συμπεριλαμβανομένων των οδηγιών εγκαταστάσεων, της χρήσης λογισμικού, των πραγματικών διαδικασιών, κ.λπ.
CD λογισμικού εγχειριδίων και συστημάτων ελέγχου, κ.λπ.
5. Παρέχετε τις ειδικές υπηρεσίες για τα μεγάλα προγράμματα, όπως τα στάδια, τα τετράγωνα, κ.λπ.
| Ο-2525 | |
| Φυσική πίσσα | 25mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | 1R1G1B |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 1600dot/㎡ |
| Μέγεθος μονάδων (W×H) | >1500×250mm |
| Βάρος | 15kg/㎡ |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281trillion |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 115w/㎡ |
| Ανώτατη δύναμη Conmption | 450w/㎡ |
| Φωτεινότητα | >7500nit |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >3840Hz |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100000Hz |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP | IP67 (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) |
| Λειτουργούντα Temp/Humdity | 30°~60°C/10%~90% |
| Temp/Humdity αποθήκευσης | 40°~85°C/10%~95% |
| Πιστοποίηση | CE, ETL, ΣΥΜΒΟΎΛΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΉΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΊΑΣ, FCC |



Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
BAKOVISION επίδειξη κουρτινών των οδηγήσεων, πλήρης υψηλή φωτεινότητα χρώματος για την υπαίθρια διαφήμιση Περιγραφή: 1. CE, FCC, ΠΙΣΤΟΠΟΊΗΣΗ ROHS. 2. Ευρεία γωνία εξέτασης, υψηλή φωτεινότητα, υψηλή ανάλυση, καμία τρέμοντας εικόνα οθόνης. 3. Από το σχέδιο στην παραγωγή και από κάθε συστατικό στο ολοκ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.