Υψηλό οδηγημένο περίμετρος οδηγημένο επίδειξη έμβλημα 1280x960mm σταδίων διαφήμισης φωτεινότητας γραφείο
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τόνος: | 20 mm | μέγεθος αρχειοθήκης: | 1280x960mm |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | 6500nits | Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Επισημαίνω |
οδηγημένη περίμετρος επίδειξη σταδίων,οδηγημένες διαφημιστικές επιτροπές περιμέτρου |
||
Περιγραφή προϊόντος
Υψηλό οδηγημένο περίμετρος οδηγημένο επίδειξη έμβλημα 1280x960mm σταδίων διαφήμισης φωτεινότητας γραφείο
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα της επίδειξης περιμέτρου
1. Λαστιχένια μάσκα: Η λαστιχένια μάσκα μπορεί να προστατεύσει το ποδοσφαιριστή και να προστατεύσει επίσης την οδηγημένη επίδειξη η ίδια
2. Ο προστάτης αφρού στην κορυφή του γραφείου μπορεί επίσης να προστατεύσει τους φορείς
3. Διευθετήσιμο υποστήριγμα στην πλάτη του γραφείου
4. Γρήγορη εγκατάσταση: έχουμε σχεδιάσει τις δευτερεύουσες καρφίτσες για τη γρήγορη εγκατάσταση
5. Καλή ομοιομορφία χρώματος, επειδή χρησιμοποιούμε το τοπ ποσοστό οδηγημένος
6. Ενέργεια - αποταμίευση, λόγω χρησιμοποιούμε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υψηλής αποδοτικότητας, το τοπ ποσοστό οδηγημένος, κ.λπ.
7. Διπλό στήριγμα στοιχείων: εάν ένα καλώδιο στοιχείων δεν λειτουργεί, οδηγημένη η περίμετρος επίδειξη μπορεί ακόμα να λειτουργήσει καλά
8. Υψηλός αναζωογονήστε το ποσοστό: περισσότερο από 3,840Hz
9. Το πιστοποιητικό EMC είναι διαθέσιμο
Προδιαγραφή οδηγημένης της περίμετρος επίδειξης
| Πρότυπο | ST-10 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 20mm |
| Μέγεθος μονάδων | 1280*960*187mm |
| Τύπος οδηγήσεων | DIP346 |
| Εικονοκύτταρο/μονάδα | 64*48 |
| Βάρος μονάδων | 65kg |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 110°/40° |
| Εφαρμογή | Αποθήκευση-40~60° Γ, εργάζομαι-20~50° Γ |
| Επίπεδο προστασίας (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65/IP54 |
| Κατανάλωση ισχύος (AVG.) | 360W |
| Οδήγηση | Στατικός |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >3840Hz |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Ανώτατη φωτεινότητα | >6500nits |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10%, 50~60Hz |
| MTBF | ≥ 1000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | ≥ 100000 ώρες |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | < 0=""> |



Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Υψηλό οδηγημένο περίμετρος οδηγημένο επίδειξη έμβλημα 1280x960mm σταδίων διαφήμισης φωτεινότητας γραφείο Χαρακτηριστικά γνωρίσματα της επίδειξης περιμέτρου 1. Λαστιχένια μάσκα: Η λαστιχένια μάσκα μπορεί να προστατεύσει το ποδοσφαιριστή και να προστατεύσει επίσης την οδηγημένη επίδειξη η ίδια 2. Ο πρ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.