Υψηλή αναλογία οδηγημένη γήπεδο ποδοσφαίρου επίδειξη, μεγάλη οθόνη 360W αντίθεσης σταδίων
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Οδήγησε ενότητα μέγεθος: | 1280*960mm | LED Chip: | Epistar, Cree, Nichia |
|---|---|---|---|
| Τροφοδοσία: | meanwell | Ολοκληρωμένο κύκλωμα οδηγών: | MBI5124 |
| Τύπος LED: | DIP346 | ||
| Επισημαίνω |
οδηγημένη περίμετρος επίδειξη σταδίων,οδηγημένες διαφημιστικές επιτροπές περιμέτρου |
||
Περιγραφή προϊόντος
Υψηλή αναλογία αθλητική οδηγημένη περίμετρος επίδειξη αντίθεσης φωτεινότητας στην καλαθοσφαίριση, γρύλος, μπέιζ-μπώλ
Πλεονεκτήματα της επίδειξης των οδηγήσεων περιμέτρου σταδίων:
1. Μαλακή μάσκα: Έχουμε το σχέδιό μας για τη μαλακή μάσκα. Για ένα πράγμα, αυτό μπορεί να προστατεύσει τους φορείς και για
άλλος, αυτό μπορεί επίσης να προστατεύσει την επιτροπή των οδηγήσεων.
2. Μαλακός λαστιχένιος προστάτης στην κορυφή του γραφείου: Θα βάλουμε έναν μαλακό λαστιχένιο προστάτη στην κορυφή κάθε γραφείου για να προστατεύσουμε τους φορείς
3. Διευθετήσιμη γωνία: Υπάρχει υποστηρικτής στην πλάτη του γραφείου. Έτσι η γωνία άποψης μπορεί να ρυθμιστεί αναλόγως.
4. Καλή αδιάβροχη προστασία: Το μέτωπο είναι IP65 και η πλάτη είναι IP54. Δεν υπάρχει συνολικά κανένα πρόβλημα για την υπαίθρια εφαρμογή.
5. Μεγάλη γωνία άποψης: Η γωνία άποψης SMD είναι μεγαλύτερη από η γωνία άποψης DIP.Its είναι 160°for οριζόντιο και κατακόρυφος 110°for.
6. Καλή ομοιομορφία χρώματος: Δεδομένου ότι τα τσιπ 3 οδηγήσεων είναι τοποθετημένα σε κάψα σε έναν λαμπτήρα, η ομοιομορφία χρώματος SMD είναι πολύ καλύτερη από την ΕΜΒΎΘΙΣΗ έτσι η παρουσιάζοντας επίδραση είναι τέλεια.
7. Ενέργεια - αποταμίευση: η κατανάλωση ισχύος είναι ένας παράγοντας κλειδί για τον πίνακα διαφημίσεων των οδηγήσεων. Η επίδειξη των οδηγήσεων BAKO σχεδιάζεται με τη χαμηλής ισχύος κατανάλωση για να βοηθήσει τους πελάτες για να σώσει την ενέργεια.
8. Διπλή προστασία για τη μετάδοση στοιχείων: Θα κάνουμε τη διπλή προστασία για τη μετάδοση στοιχείων. Ακόμα κι αν υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα στη μετάδοση στοιχείων, ολόκληρη η επίδειξη μπορεί ακόμα να τρέξει κανονικά.
9. Εύκολη μεταφορά: θα δώσουμε τα επιχειρήματα πτήσης με τις ρόδες για τους πελάτες. Έτσι είναι κατάλληλο για τη μεταφορά.
Εφαρμογές:
Μέσα διαφήμισης, αθλητικά στάδια, δημόσια περιοχή, ποδοσφαιρικό παιχνίδι, παιχνίδι καλαθοσφαίρισης, κολύμβηση, παιχνίδι κ.λπ. γκολφ λιμνών.
Παράμετρος:
| Πρότυπο | ST-10 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 10mm |
| Μέγεθος μονάδων | 1280*960*187mm |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD3535 |
| Εικονοκύτταρο/μονάδα | 128*96 |
| Βάρος μονάδων | 80kg |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Εφαρμογή | Αποθήκευση-40~60° Γ, εργάζομαι-20~50° Γ |
| Επίπεδο προστασίας (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65/IP54 |
| Κατανάλωση ισχύος (AVG.) | 360W |
| Οδήγηση | 1/4 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1500Hz |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Ανώτατη φωτεινότητα | >6500nits |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10%, 50~60Hz |
| MTBF | ≥ 1000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | ≥ 100000 ώρες |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | < 0=""> |



Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Υψηλή αναλογία αθλητική οδηγημένη περίμετρος επίδειξη αντίθεσης φωτεινότητας στην καλαθοσφαίριση, γρύλος, μπέιζ-μπώλ Πλεονεκτήματα της επίδειξης των οδηγήσεων περιμέτρου σταδίων: 1. Μαλακή μάσκα: Έχουμε το σχέδιό μας για τη μαλακή μάσκα. Για ένα πράγμα, αυτό μπορεί να προστατεύσει τους φορείς και γι...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.